Čím vás nadchne nová rezidenční čtvrť v Praze, která se nachází hned u parku?

Stále více lidí dnes stupňuje své nároky na bydlení. Každý chce zkrátka bydlet co nejpohodlněji, mít místo, kde si užije klidný život, ale zároveň také má na dosah veškeré vymoženosti městského života. Ať už se jedná o kulturní vyžití, sport nebo možnosti nakupování. Pokud existuje lokalita, která toto nabízí, stává se automaticky velmi žádanou. A přesně na to se zaměřili tvůrci projektu Byty u parku. Pojďme si o této nově vznikající čtvrti v Praze něco říci.

Bydlení poblíž centra, ale zároveň u parku

Tvůrci projektu se zaměřili na to, aby připravili moderní bydlení, a tak bylo samozřejmě základem zvolit lokalitu, která nabízí klid a pohodu pro život. Tato lokalita přímo navazuje na přilehlý park. Vzniká zde komplex bytových domů, kde si mohou vybírat jak ti, kdo chtějí menší byty, nebo naopak ti, co potřebují prostorné byty. Nejmenší byty mají rozlohu 30 m2, ty největší pak i 140 m2.

Cílem architektů bylo, aby byty nabídly:

  • Co nejvíce světla
  • Chytré dispoziční řešení

Jedno s druhým pochopitelně souvisí, protože jen chytrým dispozičním řešením dosáhneme také dostatečně prosvětleného bytu. To je ostatně dnešním trendem, kdy se sází na minimalistický design, světlé barvy a chceme docílit všude co nejvíce světla. Prodej bytů na Praze 3 znamená možnost si právě takový byt pořídit.

Veškerá občanská vybavenost

Přestože budete bydlet díky blízkosti zeleně prakticky v přírodě, zároveň se jedná o atraktivní pražskou lokalitu, která nabídne velké možnosti kulturního vyžití, nakupování nebo sportovních aktivit. Zkrátka vše, co byste od města očekávali. Byty na pražském Žižkově jsou prostě moderní bydlení se vším všudy. Nemine vás městský život ani možnost vybrat si pohodu a relaxaci, kterou mnohdy v dnešním uspěchaném světě každý někdy potřebujeme.