Kam s tím? Do skladového kontejneru! Jste zavaleni zbožím, dědictvím po babičce, nebo zkrátka věcmi, které zrovna nevyužíváte, ale ještě nenastal ten správný čas se jich definitivně zbavit? Nemusíte. Pronajměte si sklad a vše nezbytné uložte do něj!

O pronájem skladů je v současné době enormní zájem. Není se ani čemu divit. S tím, jak roste životní úroveň, přibývá i věcí, jimiž se obklopujeme. A pak nevíme co s nimi. Samoobslužné sklady se v tomto případě ukazují jako ideální řešení.

Také u vás není k hnutí?

Za celý život jsme schopni nashromáždit pěknou řádku věcí. A to ani nemusíme být tzv. „hoardery“. Anglický termín hoarders představuje lidi, kteří trpí potřebou nutného hromadění věcí různého charakteru. Jedná se o psychiatrickou diagnózu, jež vyžaduje patřičnou léčbu. K tomu, abychom se doma ocitli v obležení všeho možného, ovšem nemusíme zajít tak daleko.

Střežený a bezpečný!

Seznam nezbytností, které si žádá moderní životní styl, může být pěkně dlouhý. Většina z nich je přitom sezonního charakteru. Využijeme je několik měsíců v roce a kam pak s nimi? Nemáme-li garáž, stodolu nebo alespoň prostorný sklep, máme zaděláno na pěkný problém. To samé platí i na provozovatele kamenných obchodů a e-shopů. Pokrčením ramen na otázku „kam s tím?“ zkrátka odpovídá spousta lidí. Odpověď je přitom jednodušší, než by se mohlo zdát. Uložte své nepotřebné věci či zboží do skladového střeženého a 24 hodin denně přístupného kontejneru v samoobslužném skladu!

Kontejnery v Praze a Brně

V Praze si takový kontejner můžete pronajmout hned na dvou místech – v Malešické ulici na Praze 10 a v ulici Za Mototechnou v Praze 5 ve Stodůlkách. V Brně pak na vás čekají v Moravanech. Na internetu je najdete pod odkazy pronájem skladu Praha a pronájem skladu Brno. V obou případech se jedná o oplocené areály nonstop střežené bezpečnostní službou. Přístup do velkokapacitního skladového kontejneru je v kteroukoliv denní i noční hodinu možný prostřednictvím bezpečnostního čipu.

Kontejner za 1600 měsíčně? Ano, jde to!

Pronajmout si máte možnost kontejnery různých rozměrů. V Praze za nejmenší téměř dva metry dlouhý kontejner zaplatíte 1600 korun měsíčně. Nejdelší šestimetrový vás vyjde na zhruba dvojnásobek. Moravany pak měsíční pronájem třímetrového kontejneru vyjde na 2 000 korun měsíčně. To je více než slušné, nemyslíte?