Kompletní rekonstrukce bytu


Máte mžitky před očima a běhá vám mráz po zádech, když od drahé polovičky slyšíte: „Chtělo by to kompletní rekonstrukci bytu!“? Buďte v klidu. Možná jste se v minulosti pokusili o modernější bydlení svépomocí, a nedopadlo to podle vašich představ. Když se ale svěříte do rukou odborníků, není se čeho obávat.

Vyberte jednoho profíka na všechno

Pokud si po předchozích neblahých zkušenostech už netroufáte na rekonstrukci bytu sami, a věřte, nedivíme se, vyhledejte profesionály. A nejlépe takové, kteří se postarají o rekonstrukci bytového jádra, kuchyni na míru či třeba rekonstrukci koupelny od A do Z. Proč?

Ušetříte nemalý peníz

Říkáte si, že kompletní rekonstrukce vás přijde na příliš peněz? Přemýšlejte. Pokud vám jde o třeba o koupelnu, počítejte se zaměřením rekonstrukce, vytvořením cenové kalkulace a návrhu, dále zednické, topenářské, elektrikářské, instalatérské, malířské, natěračské práce a všemožné montáže. V případě kuchyně na míru vás nemine demontáž staré kuchyně, plynárenské nebo obkladačské služby. Vážně si myslíte, že oslovení několika nezávislých firem vyjde finančně lépe?

Neztratíte ani minutu z vašeho času

Rekonstrukce bytu nebo jeho části se snadno může stát nekonečným příběhem. Vy už ale nemusíte shánět známého zedníka v místní hospůdce, elektrikáře přes bratrance z bůhví kolikátého kolene a obkladače na druhém konci republiky. Kouzlo kompletních služeb tkví v tom, že zavoláte na jedno telefonní číslo, případně vyplníte kontaktní elektronický formulář, třeba na Mattes plus, a máte splněno. Neřešíte, kdy proběhne demontáž a v který den přijde řada na instalatéra. Harmonogram prací je jasný.

Jste z Ostravska?

Nejen kuchyně na míru Ostrava, Frýdek Místek a Havířov vyrábí Mattes plus. Tým dvaceti odborníků vám zdarma poradí i s rekonstrukcí koupelny, bytového jádra nebo komplet celého bytu. Využijte možnost zcela bezplatně získat zaměření rozsahu rekonstrukce a nezávaznou cenovou kalkulaci.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup