Kvalitní sauny jen podle obrázku nepoznáte

V dobách, kdy sauny teprve hledaly svoji současnou podobu, to měli zájemci o saunování jednoduché. Stačilo stlouci jakousi dřevěnou boudu, tu utěsnit mechem a ve střeše nechat díru pro odvod kouře. Doprostřed domku se umístilo ohniště, zatopilo se, kouř se vyhnal otevřenými dveřmi ven a rozpálené kameny okolo ohniště se postaraly o sálavé teplo.

Komfort, pohodlí a výbava podle přání

Moderní sauny mají se svými předchůdkyněmi společné snad už jen jméno. Prim dnes hraje maximální pohodlí – a to nejen při relaxaci v sauně, ale také při ovládání sauny a nastavování parametrů pro saunování.

Nikdy v minulosti nebylo možné stiskem jediného tlačítka saunu vytopit a automaticky nastavit parametry teploty a vlhkosti pro libovolného člena rodiny. Dnešní sauny se ovládají přes dotykové barevné obrazovky s českým menu. Zvládne to i malé dítě.

Luxusní sauny poznáte na první pohled i podle prosklených stěn a velkorysého prostorového řešení. Vždyť, kdo by se chtěl mačkat v malé kabince a ven se dívat malým průzorem. Sauny dneška jsou pohodlné, bezpečné a plné nejmodernějších technologií.


Takovou saunu však nekoupíte na e-shopu. Atypické sauny s rozměry a výbavou podle přání nabízí jen specializované firmy. Často jsou si kvalitou svých saun tak jisti, že nabízí i nadstandardní záruky. A deset let bezplatného servisu není výjimkou.

Sauna pro jednoho i pro návštěvy

Sauna na míru má tu obrovskou výhodu, že může mít libovolnou velikost. Luxus finské sauny nebo infrasauny si můžete užívat již na půdorysu o málo větším, než je váš sprchový kout.

A hledáte-li pohodlí pro velkou rodinu, stačí říci, jak velký prostor máte k dispozici.

Výrobce vám navrhne samostatně stojící nebo vestavěnou saunu a doporučí výbavu i řešení. Na vás pak bude jen schvalovat nebo připomínkovat jednotlivé návrhy. Samozřejmě budou v 3D, abyste si svoji vysněnou saunu mohli dokonale a do posledního šroubku představit.

Kam ji chcete?

Nejčastější místo pro umístění sauny v interiéru bývá koupelna či v nejlepším případě samostatná wellness místnost. Výhodou je, že sprcha potřebná pro ochlazení po každém saunovacím cyklu je hned po ruce.

Hitem poslední doby jsou však venkovní sauny – najdete je na terase, na balkóně, pod pergolou nebo na zahradě. Zahradní sauna vám umožní užít si saunování v přírodě a nabije vás mnohem větší porcí energie.

Saunujte se v zimě s pohledem na padající sníh, na podzim sledujte poletující barevné listí nebo si na jaře užívejte barevné západy slunce.

Kvalitní sauny si můžete prohlédnout a vyzkoušet ve specializovaném saunovém centru v Praze – Uhříněvsi.  Inspirujte se nejmodernějšími trendy a různými prostorovými i designovými řešeními. Zdarma, nezávazně a každý pracovní den.

www.saunasystem.cz


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup