Malá kuchyně? Žádný problém!

I v malé kuchyni můžete připravit pokrmy hodné michelinského šéfkuchaře. Aneb na velikosti skutečně nezáleží!

Malé kuchyně z designového hlediska v mnoha ohledech bývají výzvou. Pokud se ale budete řídit našimi radami, budete se na konci radovat z kuchyně, která vám poslouží stejně jako kuchyně prostorná. 

Žádné stísněné prostory

V každé kuchyni, v malé i velké, se musíte cítit příjemně. A to je problém mnoha malých kuchyní, v nichž jejich uživatelé tráví jen nezbytně krátkou dobu. Cítí se v nich totiž stísněně. Problém většinou spočívá v nesprávném rozmístění kuchyňských skříněk. Z tohoto důvodu je na místě návrh malé kuchyně svěřit profesionálům. Ti vám navrhnou kuchyni sice malou, ale útulnou. Ergonomickou a plně funkční! 

Chytré využití prostor

Specialisté na malé kuchyně dokážou chytře využít každého centimetru. Všimněte si, že malé kuchyně v paneláku navrhované renomovanými kuchyňskými studii (například kuchyně Gabon) mnohdy sahají až ke stropu. I malá kuchyňská linka musí být maximálně ergonomická a vybavená sofistikovanými úložnými prostory. Chytrým řešením jsou i kuchyně do L, které zase chytře využívají často nepovšimnutých rohových prostor. Mnohdy jsou však k překvapení majitelů možné i kuchyně do U.

Zaměřeno na relingové systémy

Vaši pozornost však nezaměřujte jen na kuchyňské skříňky. Součástí vaší kuchyně budou i hrnce, talíře, příbory, hrnečky, skleničky atd. A pro ně by ve vaší nové kuchyni mělo být místo. V hledáčku vašeho zájmu by tak měly být i sofistikované relingové systémy.

Zapomeňte na velkou americkou lednici

S přihlédnutím na rozměry vaší nové kuchyně však vybírejte i elektrospotřebiče. Zřejmě vám bude jasné, že do miniaturních prostor se vám nevejde rozměrná americká lednice. Dobrou zprávou je, že renomovaní výrobci myslí i na uživatele malých kuchyní, a přizpůsobují jim i rozměry svých produktů.

Malá kuchyně se spotřebiči i relingovými systémy

I ty však především bývají součástí návrhů renomovaných kuchyňských studií. Již zmíněné kuchyňské studio Gabon vám navrhne kuchyni se spotřebiči i relingovými systémy. Kuchyni, v níž se budete cítit pohodlně, ne stísněně. A ještě lépe v ní budete vařit!


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup