Nejžádanější podlaha? Zámkový vinyl!Zapomeňte na nevzhledné linoleum z kuchyně vaší babičky. Současné moderní vinylové podlahy se hodí i na zámek. Vždyť se tak také jmenují.
Není vinyl jako vinyl. Vinyl, který mám v živé paměti já, se krabatil a vytvářely se na něm nevzhledné bublinky. To se psal rok cca 1980. Od té doby se toho naštěstí hodně změnilo, technologie a výrobní postupy nevyjímaje. O necelých čtyřicet let později se vinylovou podlahu skutečně nemusíte zdráhat položit na zámek. Tak kvalitní a na pohled luxusní podlahovou krytinou zámkový vinyl je.

Vinylovou podlahu vybírejte pečlivě

I v roce 2019 je ale na místě vinylovou podlahu pečlivě vybírat. Je-li v hledáčku vašeho zájmu to nejlepší, co současný trh v segmentu vinylových podlah nabízí, zaměřte svou pozornost na podlahy Dexter vinyl.

Vinyl nové generace

Slabinou některých vinylových podlah, s nimiž se setkáte v hobby marketech, bývá jejich malá tloušťka. Nekvalitní vinylové podlahy často bývají příliš tenké a snadno dochází k jejich protržení. To se ale podlah Dexter netýká. S tloušťkou 4 mm, nášlapem 0,3 mm a integrovanou tlumící podložkou IXPE, jež krásně tlumí došlap a zároveň slouží jako kročejová izolace, se tak řadí k současným kvalitnějším podlahovým krytinám.

Snadná pokládka a dlouhá životnost

Předností vinylových krytin Dexter je i jejich snadná pokládka, kterou zvládnete svépomocí. Podlaha se totiž pokládá stejně jako její konkurent podlaha plovoucí. Co se ovšem vlastností týče, těmi ji v mnoha ohledech předčí. A jisti si můžete být tím, že ji budete mít na dlouho. Vinylové podlahy Dexter jsou totiž certifikované s životností 15 let!

Mnoho dezénů na výběr

A cena? I ta je velmi slušná. Za m² vinylové podlahy Dexter, jejímž výhradním distributorem je společnost PENZO.cz, zaplatíte necelých 600 Kč, a to včetně tlumící podložky. Na stránkách distributora naleznete v detailu produktu i bližší specifikace k jednotlivým podlahám. Na výběr navíc máte mnoho dezénů a barev většinou imitujících strukturu dřeva. Ještě váháte?


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup