Obývák potřebuje především pohodlnou sedací soupravu a praktický konferenční stolek


Obývací pokoje se zbavují nadbytečného nábytku. Mnohdy si vystačí se sedací soupravou a konferenčním stolkem. Zatímco sedačka musí být pohodlná, stolek odolný a praktický.

Jak na výběr sedací soupravy?

Moderní obývací pokoj upřednostňuje velké rohové sedací soupravy a sedačky do U. Pak už v prostorou moc místa na žádné skříně a skřínky nezůstává. Což ničemu nevadí. Televize se dnes věší přímo na zeď, a na té pak zůstane ještě místo maximálně na pár obrazů či přímo na zeď pověšených poliček.

Oblíbenými jsou rozkládací sedací soupravy. Umí poskytnout azyl návštěvě i v menším bytě. Současně nabízí úložný prostor pro různé deky a polštářky, které občas v obývacím pokoji oceníme, ale neměly by se nám na sedačce válet pořád.

Vyberte si správně materiál sedačky

Materiál sedací soupravy ovlivňuje její životnost. Zejména, pokud máte doma zvíře, kočku či psa, dbejte na výběr skutečně odolného potahu, ze kterého se nevytahují nitky. Jednoduché čištění zajistíte vhodnou impregnací materiálu sedací soupravy.

Konferenční stolky – praktické i efektní

Na jednu stranu je zapotřebí konferenční stolky vybírat podle jejich praktičnosti. Důležitá je velikost. Ne každému vyhovuje maličký stolek, na který položíte leda tak hrnek s kávou. Vetší rodina potřebuje větší konferenční stolek. Ale oceníte jej i v páru, eventuálně když konferenčním stolkem poměrně často suplujete jídelní stůl, protože jíte v obýváku. Vhodné jsou i různé praktické prostory pod stolkem na časopisy či stolní hry, které pravidelně hrajete v rodinném kruhu.

Na druhou stranu je často právě konferenční stolek jakýmsi uměleckým artefaktem v bytě. Nemusí být stejný jako zbytek nábytku a máte možnost vsadit na neotřelý design. Hitem jsou především konferenční stolky z kovu a s kovovým podnožím. Ať již zdobnějším, nebo naopak, zcela strohým.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup