Parní čističe aneb pára jako pomocník v domácnosti

Upusťte páru a vrhněte se do čištění nemožného! S parními čističi to bude jedna báseň a toho, čeho jste se tak moc obávali, bude rázem čisté. Navíc bez stresu a námahy.

Máte doma alergika?

Pokud jste si odpověděli kladně, na nic nečekejte a pusťte se do výběru parního čističe. Rychlost, teplota a tlak. Toto jsou tři kombinace, které dělají parní čištění bezkonkurenčním. Parní čistič funguje na principu vypouštěním páry vysoké teploty a pod velkým tlakem. To zaručí, že se jednoduše zbavíte i těch nejvíce znečištěných povrchů a účinně tak likvidujete především silné alergeny. Plísně a roztoči u vás v domácnosti nemají nejmenší šanci.

Jaký parní čistič vybrat?

Při výběru parního čističe nejprve popřemýšlejte, k jakým účelům ho používat. Můžete si pořídit zcela kompaktní parní čistič, který je lehký do ruky a hodí se například na čištění kuchyní, koupelen a zkrátka všech tvrdých menší ploch v domácnosti. Skvělou variantou podle hodnocení zákazníků, jsou parní čističe Karcher, které jsou k dostání v mnoha variantách. Velkou výhodou je dostupná cena, která se pohybuje od dvou do třech tisíc korun.

Pokud máte v úmyslu nejen čistit menší plochy, ale také podlahy, skvělým řešením jsou multifunkční parní čističe Karcher. Tento čistič můžete použít jako ruční, nicméně s ním dokonale díky sadě na podlahy, vyčistíte i prostory pod nohami. V případě, že chcete pouze tyčový čistič na podlahy, můžete vybrat jeden z parních mopů Kärcher.

Ceny multifunkčních parních čističů se odvíjí dle vámi požadovaného výkonu a příslušenství. Části si však samozřejmě můžete i dokoupit.

Parní žehlicí stanice

Zaujala vás metoda čistění párou? Pokud ano, rozhodně nepřehlédněte Parní žehlicí stanici Kärcher. Tento skvělý výrobek dostane vaši domácnosti na úplně jinou úroveň. Nejenže tato parní čistící stanice Karcher slouží jako parní čistič včetně podlahového systému, ale také žehlení prádla se pro vás stane zábavou.

Parní žehlicí stanice Kärcher SI 4 Easyfix disponuje všemi funkcemi ručního parního čištění, vytírání podlah a navíc obsahuje aktivní žehlicí prkno. Toto prkno automaticky odsává páru, tudíž krásně pronikne do prádla a i to nejzmačkanější prádlo vyžehlíte na jeden zátah. Žehlička je navíc velmi šetrná k prádlu.