Pojďte se připravit na letní hosty. Už máte pro ně povlečení?

Letošní léto bude určitě zejména o návštěvách. Po uvolnění si opět dopřejeme setkání s rodinou a s přáteli. Připravte vše tak, aby se jim u vás doma líbilo.

Kdo má rodinný dům, má pro návštěvy často vyhrazený pokoj. Je to nejlepší způsob, jak zajistit soukromí pro každého v domácnosti i při dlouhodobějších či nečekaných návštěvách, a mít z nich tak plnohodnotnou radost. Babička. která zůstane měsíc, potřebuje své soukromí. Nechat ji spát na gauči v obývacím pokoji omezuje každého, a především jí samotnou. Připravte pro hosty pokoj, nebo alespoň vhodně vybavený kout. Vše, co k tomu potřebujete, vám na jednom místě nabídne e-shop Mikaton.cz.

Povlečení pro hosty je základ

Povlečení dává styl pokoji pro hosty. Ideální je mít speciálně povlečení právě pro ně. Častěji jej pereme a musíme jej proto nahrazovat novým. Pro léto se hodí povlečení z lehoučké bavlny, ideální v hladké úpravě, která je příjemně chladivou. Výhodou krepového povlečení je zas to, že se nemusí žehlit.

Dolaďte povlečení s dalšími textiliemi

Bytový textil by měl v pokojíku pro hosty dokonale ladit. Koberečky, dečky, již zmíněné povlečení, samozřejmě závěsy. Pořiďte je takové, aby barevně, vzorem i celkovým stylem tvořily harmonický celek. Galanterie Mikaton vám nabídne látky i veškeré galanterní potřeby, které potřebujete k tomu, abyste si závěsy ušili. Pro toho, kdo má šicí stroj, je to snadné.

Nezapomeňte na dekorace

Dokonalý pokoj pro hosty potřebuje též zajímavé dekorace. Ty sezónní, které navozují třeba vánoční či velikonoční atmosféru, ale i ty univerzální. Nezapomeňte například na vázy, kam můžete hostům vložit krásné živé květiny ze zahrady. Skvělé jsou různé rámečky a fotografie, do kterých dáte třeba vaše společné fotografie. A pokud k vám na návštěvu chodí i rodiny s dětmi, a vy už po těch svých doma nemáte žádné hračky, rozhodně nějaké pořiďte.