Rezidence Strakonická úspěšně prodána

Ambiciózní projekt společnosti VIHOREV, rezidence Strakonická, která se nachází na pražském Smíchově a jež nabídla investorům 28 skvěle vybavených a zařízených apartmánů, 4 pracovní ateliéry napříč 7 patry a s celkovou výměrou 1650 m2, byla úspěšně dokončena a prodána. Byty byly nabízeny jak k bydlení, tak jako investiční příležitost. Společnost VIHOREV se bude i nadále zaměřovat na zprostředkování podobných investičních projektů aspirujícím i zkušeným investorům, aktivní projekty viz na www.vihorev.com.

Kromě Strakonické společnost aktuálně úspěšně dokončila také projekty Rezidence u Vojanky a AVION apartments, přesto nezahálí a již připravuje nové do svého portfolia. Celkový zobchodovaný majetek v portfoliu VIHOREV se odhaduje na něco přes 700 000 000 CZK.

Maxim Vihorev, zakladatel VIHOREV.INVESTMENTS, SE

Maxim Vihorev, český podnikatel s ukrajinsko-ruskými kořeny, který žije v Praze 20 let a má zde vystudované dvě významné vysoké školy (VŠE a Právnickou fakultu UK), je zakladatelem a CEO firmy VIHOREV.INVESTMENTS, SE. Kromě toho Mgr. Maxim Vihorev také založil fond VIHOREV.CAPITAL SICAV, a.s. Přečtěte si více na www.maximvihorev.cz