Užijte si léto v zahradním altánuZahradní altán je skvělým místem, kde si můžete užívat nejen letní dny ale i večery. Letní počasí a příjemné teploty s sebou přinášejí více možností na to, abychom trávili čas ven. Zahradní altán vám může posloužit jako místo na posezení s blízkými a přáteli, oslavy, grilování či zahradní party.

Zahradní altán a grilovačka

Posezení během grilování patří k nejčastějším letním aktivitám na zahradě. No na to, abyste si mohli vychutnat grilované speciality a čas s blízkými, je důležité vědět si vybrat správný gril a zejména vědět, kam ho umístit. Do zahradního altánu se více hodí elektrický gril, protože se vyznačuje největší bezpečností. Zahradní altány jsou ve většině případů vyrobené ze dřeva, proto gril na dřevěné uhlí vyžaduje mnohem větší pozornost, zejména kvůli ohni. V případě, že se rozhodnete váš zahradní altán obohatit o gril na dřevěné uhlí, měli byste ho umístit do závětří, například do rohu zahradního altánu.

Zahradní altán a letní párty s přáteli

Ať už se rozhodnete slavit narozeniny, nebo si jen tak posedět s přáteli, zahradní altán je skvělou volbou. Během večera ho můžete vyzdobit různými světýlky, které přispívají k útulné atmosféře. Pro přátele můžete připravit různé drinky či limonády. Překvapit je můžete i neobvyklými příchutěmi, například okurkovou limonádou. Zahradní altány si nacházejí velké oblíbený zejména během léta, kdy i večerní teploty dovolují užívat si chvíle ven.

Altán a dětské hry

Pokud máte doma ratolesti, zahradní altán se může během letních prázdnin stát jedním velkým dobrodružstvím. Připravte pro děti například den plný her v zahradě. Určitě budou mít radost. Vybrat pro ně můžete různé hádanky, strategické úkoly či schovávanou, ale i logické hry. Tak spojíte příjemné s užitečným – děti budou mít radost a zároveň jejich zaměstnáte na celý den. Klidně z her můžete udělat soutěž a večer v altánku spolu oslavit vítězství společnou limonádou.

Altán jako květinová zahrada

Pokud jste vášnivý zahrádkář se speciální láskou ke květinám, můžete svůj zahradní altán přeměnit na květinové království. Léto je obdobím, kdy kvete většina z nich, a tak jej můžete celý vyzdobit květinami tak, jak se vám to líbí. Zda už zvolíte romantické růže, pestrobarevné fuchsie aneb voňavou levanduli, altán bude rozhodně okouzlující. Proměníte ho na inspirativní a obdivuhodné místo plné barev, na kterém si můžete vychutnat šálek kávy, čaje či případně pohár vašeho oblíbeného vína, nebo jen tak relaxovat v květinovém království.

 

Zahradní altán a léto spolu jdou ruku v ruce. V létě, kdy jsou teploty a počasí nejideálnější na trávení volného času venku, si můžete vychutnávat všechny vaše oblíbené aktivity. Pozvěte přátele na drink, pobavte se spolu s vašimi ratolestmi či popusťte uzdu vaší fantazii.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup