Veterinární klinika v Praze, která poskytne komplexní péči malým zvířatům

Pokud chcete zvířecímu členovi rodiny poskytnout kvalitní zdravotnickou péči, měli byste se poohlédnout po veterinární klinice, která ke čtyřnohým pacientům přistupuje svědomitě. V hlavním městě narazíte na celou řadu veterinářů, ovšem ne všichni mají pozitivní recenze, a proto byste neměli zavítat hned do první ordinace, na kterou narazíte. V následujících řádcích vám představíme kliniku, kde bude váš mazlíček nadmíru spokojený.

Jakmile do vyhledávače zadáte frázi jako veterinární klinika Praha, zobrazí se vám jich hned několik. Popularitě se však těší MetropoleVet nacházející se na Chlumecké ulici v Praze 9.

Ošetří až 11 000 domácích mazlíčků ročně

Důvěru do veterinární kliniky MetropoleVet vkládá spousta lidí, o čemž svědčí i počet ošetřených mazlíčků ročně, který dosahuje hranice 11 tisíc. Dalším důvodem, proč se na veterinární zařízení obrací tolik lidí, je i moderní vybavení, s nímž pracovníci zvládnou celou řadu náročných zákroků. Stejně tak vás nadchne, že má vlastní laboratoř, takže péče o zvířata je na vysoké úrovni.

Co se zákroků týče, veterináři provádí kastrace, očkování, ale i další zákroky, které vyžadují kočky, psi, králíci, fretky a ostatní mazlíčci.

Veterinární klinika pod vedením MVDr. Samuela Evinice

Zakladatelem MetropoleVet v Praze je MVDr. Samuel Evinic, nicméně na klinice nepracuje sám, ale má pod sebou ještě další čtyři lékařky a tři sestřičky. Profesionální tým má individuální přístup ke každému zvířecímu pacientovi a vám jako majitelům vždy vysvětlí postup zákroku. U náročnějších případů se neváhá spojit se specialisty z referenčních veterinárních klinik.

Chcete objednat svého čtyřnohého přítele na prohlídku? Použijte rezervační systém. Více informací najdete na Veterina Praha – https://www.metropolevet.cz.