Vily Chuchle – unikátní bydlení v exkluzivní lokalitě


Pro ty, kteří hledají výjimečné bydlení. Pro ty, kteří chtějí žít v souladu s přírodou. Pro ty, kteří se nespokojí se standardem. Pro všechny, kteří se nechtějí vzdát metropole a výhod velkoměsta, jsou k prodeji luxusní a moderní vily v rámci unikátního projektu Vily Chuchle, které jsou vsazeny do jedinečné lokality Velké Chuchle na Praze 5. 

V blízkosti centra

Trávit každý den hodiny v autě dojížděním do nebo z práce v centru Prahy? Není třeba, klid a luxus lze najít přímo na Praze 5, konkrétně ve Velké Chuchli, kde vznikla ucelená nová čtvrť moderních vil, které jsou zasazeny do svahu nad dostihovým závodištěm. Lokalita je snadno dostupná autem, ale výborné spojení je i železniční přímo do centra Prahy na hlavní nádraží, kam se dostanete za neskutečných 17 minut! Jen málo vil v Praze nabízí výhodu tak rychlého a pravidelného spojení v podobě každých 15 minut ve špičce přímo do centra metropole.

V souladu s přírodou

Kromě skvělé dostupnosti do centra Prahy je však výhodou lokality i blízkost přírody a zeleně. Vily na prodej jsou dokonce přímo zasazeny do zeleného severovýchodního svahu s výhledem na pravobřehou zástavbu Vltavy. Navíc jsou v blízkosti Chuchelský háj nebo Radotínské údolí jako stvořené k cyklistickým výletům, joggingu nebo procházkám se psem. Domy mají současně velkoryse řešené zahrady nabízející dostatek soukromí a terasy nabízející možnost poklidného odpočinku. Zahrady jsou navíc ohraničeny pletivovým plotem, který směrem do ulice lemují vzrostlé habrové keře.

Podle nejnovějších trendů

Tým ateliéru A69 – architekti pod vedením Ing. arch. Borise Redčenkova přišel s důmyslným architektonickým řešením moderně vybavených vil, které poskytují svým obyvatelům maximum pohodlí a soukromí. Pro výstavbu byly použity nejkvalitnější materiály a vybavení odpovídá vysokým standardům kvality. Na výběr jsou vily s dispozicemi 4+kk až 6+kk, pro vícegenerační bydlení je určená vila 7+kk & 1+kk, domy jsou patrové včetně terasy a garážového stání.