Hledáte univerzální podlahovou krytinu? Zkuste PVC podlahy


S příchodem jarního počasí opět vypuknou rekonstrukce rodinných domů a bytů. U některých nemovitostí je žádoucí kompletní renovace zevnějšku i vnitřku, nicméně u některých objektů stačí přebudovat interiér. Pokud patříte do druhé skupiny, pravděpodobně budete řešit nejprve otázku, jakou podlahu do místností položit. Současný trh je totiž rozmanitý, a tak je pro laika poměrně těžké v nabídce se zorientovat.

Do popředí na trhu s podlahami se prodírá především materiál PVC, což je zkratka pro polyvinylchlorid. Jedná se o třetí nejrozšířenější umělou hmotu na světě, kterou byste si však neměli plést s vinylem, protože vinyl je v porovnání s PVC tvrzený.

Výhody PVC podlahy

Začneme nejprve tím, jaké výhody PVC podlahy mají. Pyšní se především atraktivním vzhledem, přičemž vybrat si můžete z široké škály dekorů. Vyznačují se perfektní odolností, a to dokonce i vůči chemikáliím. V neposlední řadě se chlubí perfektními tepelnými vlastnostmi, a tak se nemusíte bát, že by bylo od země chladno, ba naopak.

Rozšířeným trendem je podlahové topení, na které se nesmí položit jen tak ledajaká podlaha. Pravděpodobně vás potěší, že právě PVC podlahy jsou na podlahové topení jako stvořené.

PVC podlahy za přijatelnou cenu

Bytové designéry už laminátové podlahy omrzely, i když mají také velice dobré vlastnosti a přijatelnou cenu. Ještě navíc si architekti navrhující interiéry vychvalují snadnou údržbu a rozumnou cenu.

Jestliže hledáte specialistu, který se zabývá podlahami, doporučujeme obrátit se na www.parketcentrum.cz. Jedná se o společnost s bohatým produktovým portfoliem. Ať už potřebujete podlahy, interiérové dveře, nebo další služby, odborníci z uvedené firmy vám vždy vyhoví. Společnost na trhu působí od roku 1994, a tak má v dané oblasti dlouholeté zkušenosti.