Japonské posuvné stěny – pomohou v bytě vyřešit soukromí

Určitě už se mnoho z vás setkalo s tím, že by uvítalo doma trochu soukromí ať už na práci či zábavu. Mnoho lidí má skromný sen o malém koutku, kde si v klidu můžou vypít oblíbený čaj a přečíst knížku. Jak však vyřešit malý kousek soukromí? V tomto ohledu mohou nabídnout řešení paravány nebo posuvné japonské panely. Paravány mají tu výhodu, že je můžete kdykoliv složit a postavit někam, kde nebudou překážet. Japonské posuvné panely bývají trvanlivějším způsobem a nelze jej měnit nebo přemisťovat do jiné místnosti.

shutterstock_258911237

Japonské posuvné panely

Jsou moderním řešením stínící techniky, kterému nechybí elegance v každém detailu. Tento luxusní typ stínění je k dispozici v různých velikostech, vzorech a barvách. Panely pomohou navodit atmosféru, šikovně oddělit prostor, ale i zastínit okna. Co se materiálů týká, mohou být dřevěné, textilní nebo z rýžového papíru. Záleží jen na vás jakému stylu a materiálu dáváte přednost. Lehoučké a vzdušné stínění je rovněž ozdobou interiérů a ihned promění jakoukoliv místnost ve vysoce moderní prostor. Japonské posuvné stěny patří mezi atraktivní stínící techniku, která se stejně jako římské rolety stává čím dál vyhledávanější. Mezi hlavní výhody patří jednoduchá a rychlá montáž, snadná obsluha a především originální design, který splní představy i velmi náročných jedinců.

Nestárnoucí paravány

Paravány mají svou předlouhou historii již v dobách dávno minulých. Dřív se jich převážně užívalo v lázních a domácích koupelnách. Dnes paravány slouží jako rychlé a stylové oddělení interiéru. Mohou být vyrobeny z ratanu, bambusu, dřeva v kombinaci s textilem či papírem. Výjimku netvoří ani kov a sklo. Velmi často paraván spojuje originální prvky, plnící praktickou a zároveň dekorativní funkci.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Gabriela Kortova

Většinu času během dne sedím přilepená u PC a píši články různých témat. Má práce je zároveň mým koníčkem a velmi mě baví. Ale byl by to velmi nudný život, kdybych seděla zalezlá jen za psacím stolem. Proto mám ráda sport, procházky po písečné pláži, ruční tvorbu a během slunečného počasí si hraji na zahradníka.

1 Comment

  • Dobrý den. To, co jsem našel na internetu pod názvem Japonská stěna, je něco jiného, než máte na ilustračním obrázku. Já bych ale chtěl přesně tohle. Nevíte o firmě, která to dodává? Díky.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *