Možností bydlení v Praze přibývá! Představujeme ty nejzajímavější!

Poptávka po moderním bydlení na území hlavního města Prahy neustále roste. Právě díky tomu se developerské společnosti předhánějí a snaží se potencionálním zákazníkům nabídnout zajímavé projekty, které uspokojí jejich náročné požadavky. Zájem je především o byty v atraktivních lokalitách, které mohou nabídnout prostorné byty, zeleň i dobrou dostupnost do centra. Představujeme vám ty nejzajímavější.

Splněný sen díky projektům od Finep

Jednou z developerských společností, která v současné době na území Prahy realizuje své projekty, je společnost Finep. Ta se ve své práci může opřít o mnohaleté zkušenosti. Realizovala již více než 6000 projektů a to v České republice i na Slovensku. Finep nyní nabízí mimo jiné i moderní bydlení pro každého ve třech populárních lokalitách. Byty od Finep vynikají především moderním dispozičním pojetím, které uspokojí i ty nejnáročnější.

sekyra-obr1

Se zelenými zahradami i parkem

Velký zájem je o byty Prosek Park. Tento projekt byl a je realizován v několika etapách a nachází se na Praze 9 v ulici Lovosická, v blízkosti prosecké polikliniky. V rámci projektu Prosek Park vznikly moderní bytové domy, které nabízejí byty o velikosti 1+kk o rozloze 48 m2 až po prostornější 4+kk (do 120 m2). Možné je koupit byt do osobního vlastnictví nebo i byty družstevní. Zájem o bydlení v Prosek Park je dán především atraktivitou místa a provedením celé stavby. Ve vnitroblocích domů se například nachází klidová zóna se zelení, která vybízí k příjemné relaxaci.

Stodůlky nabízejí vyšší standard vybavení nových bytů

Velmi populární jsou i byty, které Finep nabízí v rámci projektu Britská čtvrť. Nachází se v lokalitě Praha 5 Stodůlky. Každý byt v Praze Stodůlkách má moderní dispoziční řešení, které překvapí svou promyšleností. Britská čtvrť je oblíbená i pro její bezpečnost. Tu zvyšuje například parkování v podzemních garážích, které jsou hlídány kamerovým systémem. Všechny domy jsou také vybaveny bezbariérovým vstupem a mají velké výtahy. I v tomto případě se můžete těšit z klidové zóny ve vnitrobloku ale i na dětské hřiště. Byty na Praze 5 jsou proto nejvíce vhodné pro rodiny s dětmi a mladé páry. Bydlení v této lokalitě zpříjemňuje i skvělá dopravní obslužnost – nachází se zde nový vstup do metra Stodůlky.

sekyra-obr2

Bydlení Nad Přehradou II odráží poslední trendy moderního bydlení

Finep nabízí i nové byty v Hostivaři, které vznikly v rámci projektu „Nad Přehradou“. Bydlení zde láká jedinečností místa a potěší především všechny milovníky sportu a přírody, protože se byty nachází v blízkosti Hostivařské přehrady. I v tomto případě je samozřejmostí moderní řešení bytů a jejich vysoká kvalita.

Projekty od Finep vynikají svou promyšleností a moderním řešením. Pokud hledáte spokojené bydlení v Praze, zajímejte se o ně. Zájem je značný, takže se nevyplácí na nic čekat.

 

 

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *