Obývák a pracovna v jednom

Nadešla doba, kdy stále více lidí začíná pracovat ze svého domova. Na tom by nebylo ještě nic tak zvláštního, ale ne každý disponuje místností navíc. Pronajmout si kancelář nemusí být sice nákladné, ale pracovat z domu je po ekonomické stránce přece jen nejvýhodnější. Kancelář v obývacím pokoji je možná ve třech případech. Jestliže se jedná o člověka, který nemá malé děti. Jsou děti dospělé a nebydlí s rodiči. Nebo jste pánem svého času a pracovat můžete v nepřítomnosti dětí či večer, když spí.shutterstock_77408107

Nikdo nic nepozná…

Skloubit pracovní prostor v rámci obývací stěny, může působit zcela nenápadně a nikdo si toho ani nevšimne. Některé sestavy umí velmi chytře kombinovat prvky pracovny s klasickým obývacím nábytkem. Jedná se o jednoduchý a skladný systém, který umožňuje, aby pokaždé vznikl jiný prostor s odlišným charakterem. Pracovní stoly a kouty jsou vyráběny v rozličných materiálech, takže se mohou směle kombinovat s dalším použitým materiálem v interiéru. Lidé pracující z domu si mohou vytvořit kancelář v obývacím pokoji, aniž by mu ubírali něco z jeho funkčnosti. Jestliže pro takového člověka nepředstavuje problém vytvoření soukromí a klidu pro práci, nebrání mu nic ve vytvoření dva v jednom. Tedy obývák a kancelář zároveň.

Pracovní koutek se vším všudy…

Ať už si pro domácí kancelář vyčleníme místnost zvlášť nebo v obýváku, vždy je nutné dbát stejných pokynů. Místnost by měla mít dostatek denního světla i večerní osvícení v podobě lampičky. Po ruce je vhodné mít přihrádky, pořadače, poličky. Nezapomínáme ani na umístění odpadkového koše, který může být rovněž šikovně a nenápadně skrytý. Neméně důležité je pohodlné a kvalitní sezení. Dekorace, která je v obýváku umístěna stále pomůže vytvořit příjemné prostředí.

Práci z domů upřednostňuje stále větší počet lidí. Nezáleží přitom na tom, zda pracujete doma pouze příležitostně či denně. Ani na tom, jestli podnikáte nebo jste zaměstnanec nějaké firmy. Ale velmi záleží na zázemí a prostředí, ve kterém pracujeme.

 


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Gabriela Kortova

Většinu času během dne sedím přilepená u PC a píši články různých témat. Má práce je zároveň mým koníčkem a velmi mě baví. Ale byl by to velmi nudný život, kdybych seděla zalezlá jen za psacím stolem. Proto mám ráda sport, procházky po písečné pláži, ruční tvorbu a během slunečného počasí si hraji na zahradníka.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *