Pohádkový dětský pokoj

Mají vaše děti oblíbený některý z moderních animovaných filmů, mezi něž se hrdě hlásí například Frozen? Nebo se raději podívají na starého dobrého Medvídka Pú či Sněhurku z dílny Walta Disneyho? Splňte svým ratolestem tajná přání a vybavte jim pokojíček ve stylu jejich oblíbené pohádky.

Nemusíte do výbavy investovat jmění, mnohdy stačí jeden doplněk, který interiér dětského pokojíčku prozáří a vykouzlí ve tvářích vašich nejdražších nejeden kouzelný úsměv.

shutterstock_281495150

Začít můžete třeba závěsy, pro šikovnou švadlenku, která sežene látku s motivy oblíbené dětské pohádky, není nic jednoduššího. V mnoha pokojících se v dnešní době také objevují dřevěné úložné prostory všeho druhu. Nepřemýšleli jste nad změnou barvy? Což takhle natřít malým princeznám skříňky narůžovo? A malým závodníkům zas pomocí barev a drobných úprav vytvořit z postele závodní auto?

Jestli se však z jakýchkoliv důvodů bojíte takových razantních barevných změn, stačí prostě a jednoduše změnit koberec. Vzpomeňte si, jak rádi jste si kdysi, třeba v mateřské školce, hrávali na barevných dětských kobercích. Ani v žádném dětském pokojíčku by neměl chybět koberec, který děti zahřeje, když si hrají na zemi. V sortimentu některých firem se v dnešní době objevují kusové koberce s nejrůznějšími pohádkovými motivy.

Velmi oblíbené jsou také hrací koberce s motivy cest, farem se zvířátky, či koberce s didaktickým nádechem, na kterých se objevují písmena, číslice nebo rozdělení čtyř ročních období.Firma Vopi s.r.o., která je předním českým dodavatelem koberců všeho druhu nabízí na svých webových stránkách www.vopi.cz široký sortiment dětských kusových i metrážových koberců různých materiálů za velmi příznivé ceny. Převážná většina zboží, které se na stránkách objevuje, je navíc skladem, a je tak připravena k okamžité expedici. Vytvořit dětem pohádkový pokojíček vás tedy nemusí stát spoustu drahocenného času. Můžete se klidně dál věnovat svým ratolestem. Třeba při hrách na novém teplém koberci.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *