Pořizujete si bazén? Nechte si ho udělat přímo od výrobce

Už je nejvyšší čas uvažovat o pořízení bazénu, pokud jej ještě nemáte. Bazény totiž dnes nejsou nijak nákladnou záležitostí a zdobí skoro každý dům. Mějte ovšem na paměti, že jde o dlouhodobou investici, proto si jej nechte udělat přesně podle vašich představ.

Jak vybrat bazén?

Nabídka bazénů je opravdu široká. Ujasněte si proto své priority z pohledu designu, prostornosti a funkčnosti. Klasické plastové bazény se dělí na několik typů, co se týká vzhledu i systému odčerpávání vody. Mohou být skimmerové, ty jsou zapuštěny do země, navazují na dlažbu nebo vystupují nad terén. Proč skimmerové? Voda je odčerpávána pomocí tzv. skimmeru, tedy zdířky ve stěně. Bazén se také vytváří s pomocí vypláštění těžkou fólií. Pak tu jsou přelivové bazény, znáte je z aquaparků. Voda u nich odtéká po celém obvodu a sahá až po okraj přímo srovnaný s terénem okolo. Nijak se jí neplýtvá, jelikož je odváděna přímo do přelivového žlabu. A netvoří se zde bahno. Bazén a jeho okolí jsou tak krásně čisté a nenáročné na údržbu. Jaký bazén je nejlepší?

Bazény na míru

Pokud si budete pořizovat bazén, doporučujeme zkušeného výrobce, který vám zajistí kompletní servis. Například společnost Rentmil. Sice sídlí v Plzni, ovšem bazény instaluje po celé ČR, takže ať si zadáte do vyhledávačů „bazény Praha“ nebo „bazény Plzeň“, vždy se vám v těch nejlepších referencích objeví právě tato společnost. Používají kvalitní materiály a rozměry bazénu upraví podle vašich přání. Poradí s výběrem typu, doporučí příslušenství a dají vám další tipy. Můžete si vybrat rozměry bazénu, hloubku, barvy i vzory. Pokud nevíte, jaký bazén byste chtěli, lze si vybrat typový bazén. Samozřejmostí je následný servis a zhotovení například i zastřešení.To všem vám nabízí společnost Rentmil za bezkonkurenční cenu na trhu.