Postel s vysokým čelem je spojením elegance i romantiky

Postel s vysokým čelem v obchodě s nábytkem zaručeně nepřehlédnete. Takto řešená lůžka působí na první pohled extravagantně a jen málokdo se odhodlá k jejich pořízení. Je pravda, že umístit si do ložnice postel s vysokým čelem chce trochu odvahy. Postel je sama o sobě dominantou tohoto interiéru, natož pak lůžko, jenž má svou vlastní dominantu – v tomto případě vysoké čelo. Možná vás postel s vysokým čelem zaujala natolik, že jste začali přemýšlet o její koupi, ale stále jste ve fázi 50 na 50. Proto si určitě nenechte ujít dnešní článek, ve kterém se postelím s dominujícím vysokým čelem podíváme blíže na zoubek, představíme si jejich výhody a prozradíme si, co vám tento typ lůžka může přinést do života.

YiUxc8RJRv33lGw7wZqLUU3Ne134GTLr8KN1OfcMT_E

Postel s vysokým čelem vás okouzlí již na první pohled

Tento druh postele nejenže nepřehlédnete, ale mnohdy z něj nedokážete spustit oči. Jakmile v obchodě narazíte na tohle lůžko, určitě se alespoň na pár vteřin zastavíte, abyste si jej mohli pečlivě prohlédnout. Vůbec se není čemu divit, postele s vysokým čelem tohle jednoduše umí a již na první pohled vás svou jedinečností okouzlí. I když si jeden z modelů neodnesete domů, i pár minut věnovaným kocháním se jeho extravagancí stojí za to.

Výhody, které postele s vysokým čelem nabízí

Mezi největší výhody postelí s vysokým čelem bezesporu patří jedinečnost, extravagance a originalita. Dále nutno zmínit pohodlnost, které nabízí více než dostatek. Na druhu stranu mají i nevýhody, tou největší je bezesporu údržba právě onoho čela. Pokud si pořídíte postel, která bude mít různorodě zdobené čelo – například knoflíky nebo výšivkami – pak počítejte s tím, že se vám na něm bude usazovat prach a toho je třeba se čas od času zbavit.

Kam se hodí tento typ lůžka?

Postel s vysokým čelem je ideální volbou do ložnic, ve kterých se při zařizování myslelo na špetku romantiky. Jestliže je vaše ložnice laděna spíše do staršího stylu, pak není nad čím váhat – v takovém případě se postel stane středobodem tohoto interiéru a okamžitě na sebe strhne veškerou pozornost.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *