Srovnejte výhodné americké hypotéky na jediném místě

Americká hypotéka je finančním produktem, který v mnohém konkuruje klasickému hypotéčnímu úvěru. Pod tímto názvem si můžete představit zajímavé úrokové sazby, ručení nemovitostí a použití peněz na cokoliv. Právě poslední bod je rozdílnou změnou oproti běžnému standardu.

Novodobá americká hypotéka je využitelná také v dalších oblastech, než pouze tam, kde jde o nemovitosti a úkony spojené s nimi. Popularita je tedy značná, jak se ale dopátrat k úvěrovému řešení, jež bude výhodné právě pro vás? Na to vám odpoví profesionální srovnávací server.

shutterstock_275666651

Pojďte s námi srovnat americké hypotéky

Dávno pryč jsou doby, kdy jste byli odkázáni na letáky obdržené v konkrétních bankovních institucích, z nichž jste si jenom stěží mohli provést jakékoliv porovnání. V době internetu je cesta k tíženým penězům daleko snazší. Srovnat americké hypotéky můžete prostřednictvím serveru pujcka.co.

Ten prezentuje širokou databázi aktualizovaných produktů, z nichž si na základě určitých kritérií dokáže vybrat skutečně každý. My jsme pro vás vybrali dvě vyhledávané americké hypotéky, které mají co nabídnout.

Americká hypotéka ČSOB a americká hypotéka FIO bank

Využijte zvýhodněného úročení, dopřejte si mimořádných splátek a těšte se na garantované úrokové sazby. To vše a mnohé další vám předkládá americká hypotéka ČSOB a její konkurenční verze od FIO bank. Zde uvádíme menší srovnání, abyste si udělali představu o možnosti obou řešení.

screen-hypoteky

Americká hypotéka FIO bank i ČSOB jsou prověřenými variantami, jak financovat bydlení, nákup automobilu, studium v zahraničí nebo refinancovat staré dluhy. Zkrátka cokoliv.

Kalkulačka vám mnohé napoví

A pokud si náhodou nejste jisti, jak vysoký přeplatek vás čeká v rámci americké hypotéky, nezoufejte. Také v tomto případě vám bude nápomocen internetový server pujcka.co, který sdružuje hned několik finančních pomůcek. Jak je vysoký přeplatek se dozvíte během krátkého okamžiku stejně, jako mnohé další informace.