Udělejte si pořádek a místo v garáži. Kola si můžete efektivněji uskladnit díky praktickým stojanům na kola.

Cyklistická sezona je v plném proudu, kola jsme sundali z držáků a mnohdy řešíme fakt, jak je doma uskladnit co nejlépe. Mnohdy řešíme nedostatek prostoru, každý centimetr je dobrý, zároveň můžeme mít obavu, aby nám kola nespadla a neodřela se či jinak nepoškodila. Jestliže vám doma stojan na kola chybí, nebo nemáte účelný držák, který se upevní velmi snadno na stěnu, poohlédněte se po nich na webových stránkách společnosti Abstore.cz.

shutterstock_134107355

Kola v bezpečí a na svém místě

Stojany na kola představují jistotu, že nám nespadnou, nezaklíní se do sebe a že si je nechtěně nepoškodíme. Zároveň, jestliže vlastníte hotel, restauraci, fitness centrum či jiné přinesou návštěvníkům možnost pohodlně kola odložit, vybídnou je k zastávce k vám a sportovcům umožní zamknout si je a v klidu si zajít zacvičit.

Vybírat můžete z mnoha variant stojanů. Jsou buď samostatně stojící, takové, které můžete připevnit na stěnu nebo skládací, kdy si je můžete rozšířit či zmenšit dle aktuálního počtu odstavených kol.

I v případě držáků na kola si lze vybrat modely, které pojmou jedno nebo více kol najednou. Jejich nosnost je dostatečná, nemusíte mít obavy, že by kola neudržely. Zvláště v zimě držáky velmi oceníte, kola budou chráněna před poškozením a nebudou vám překážet několik měsíců, kdy je nepoužíváte.

Zkušený prodejce s mnoha výhodami a širokým sortimentem

Abstore.cz vám nabízí mnoho výhod, pro které se rozhodnout pro nákup právě u něj. Nabízí pouze kvalitní zboží, je spolehlivý, o čemž svědčí i skutečnost, že získal ocenění Heuréky a doporučuje jej 98% nakupujících. K nákupu nad 1 000 Kč bez DPH vám poskytne dopravu zdarma a mnohé další. Navštivte jejich web a přesvědčte se, kolik užitečných věcí si u něj můžete pořídit. Budete zajisté spokojeni.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *