Využijte aktuálně nízké úroky u hypoték

Novela zákona o spotřebitelských úvěrech se netrpělivě blíží. Její platnost přichází již 1. 12. 2016 a je nepopiratelné, že bude mít vliv na současné hypotéky. Určitých změn se dostane různým oblastem tohoto modelu financování. Vedle přísnějšího ověřování bonity klienta je to také doporučení pro omezení 100% hypoték.

Tato modifikace zákona v každém případě odstartuje jisté procesy, s nimiž může jít ruku v ruce i pozvolné navyšování úrokových sazeb. Hypotéky jsou dnes na pomyslném dně a je patrné, že i když jejich nárůst nebude markantní, tak přijde. Proto je ideální čas, zvolit si to nejlepší peněžní řešení pro nákup nebo výstavbu nemovitosti.

shutterstock_273187802

Hypotéční kalkulačka vám dozajista pomůže

Abyste se na poslední chvíli a v co nejkratším čase rozhodli pro ideální půjčku šitou na míru, zapomeňte na obcházení jednotlivých bank s žádostí o individuální nabídku. Vydejte se daleko rychlejší a flexibilnější cestou.

Je to hypotéční kalkulačka, jež představuje praktický online nástroj, s nímž si zvolíte úvěr dle vašich konkrétních požadavků. A to během pár vteřin, navíc s tím nejnižším úrokem na trhu. Internetová služba, jejíž hlavní předností je bleskové porovnání hned několika hypoték naráz. Ty vám budou ve výsledku seřazeny dle vašich kritérií.

  • Celková hodnota hypotéky.
  • Doba splatnosti.
  • Velikost úrokové sazby.

Právě výše uvedené řešení přináší výhodné úroky u hypotéky, kterou si bez sebemenšího problému objednáte skrze speciální formulář.

shutterstock_245737765

Lepší podmínky hypoték jsou již za dveřmi

Bankovní hypotéka bude od 1. 12. 2016 patřičně novelizována, což sebou přinese i příjemné množství kladů. Tak například se vám otevírají zajímavé možnosti předčasného splacení formou mimořádných splátek, jež by měly být oproštěny od jakýchkoliv poplatků. Banky budou muset s termínem „vynaložených nákladů“ zacházet velice opatrně, protože jejich hodnota bude podstatně omezena.

Nyní je ten nejlepší čas, říci hypotékám ANO. Doba, kdy z budoucího financování obydlí vytěžíte maximum.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *