Podlaha je základem každého domu

Kvalita bydlení se během posledních několika let velmi zlepšila a zvýšily se dokonce i nároky majitelů. Sen o vlastním bydlením nemusí tedy být jen snem, ale dokonalou realitou, která může splnit i ty nejnáročnější představy. Základem každého domu i bytu je v podstatě podlaha. Jde o nejzatíženější část nemovitosti, a tak by jí měl každý majitel věnovat dostatek času. Přemýšlíte právě, jak oživit či modernizovat podlahu u vás doma? Inspirujte se u PARKETCENTRUM s.r.o. – specialistů na podlahy z Plzně. Fungují již od roku 1994 a v nabídce mají kompletní sortiment podlahových krytin. V plzeňském podlahovém centru vám rádi poradí, zda pro vás bude lepší dřevěná, laminátová, vinylová nebo PVC podlaha.

Vinyl nebo dřevo

Podlahám stále vévodí dřevěné podlahy, které nabízejí nejen komfort, ale i tepelnou izolaci, dokonalý a především originální design. Dřevěné podlahy vždy patřily mezi ty oblíbenější a není divu. Struktura dřeva je nenahraditelná a jeho vůně dokáže očarovat mnoho jedinců. Každopádně je třeba myslet i na ošetření a správnou údržbu dřevěné podlahy, protože jen tak vydrží dlouhá léta a majitel bude nadmíru spokojený. S pokládkou si poradí profesionál, který dobře ví, jak svou práci dělat dobře a zodpovědně. Výsledek bude jistě stát za to.

V poslední době se ale stále častěji v domácnostech objevují vinylové podlahy, které mají stejně jako dřevo mnoho pozitivních vlastností. Jednou z nich je veliká odolnost proti vlhkosti. Proto se doporučuje vinylová podlaha zejména do koupelen, kuchyní, ale i na chodbu a do hal. Sortiment je široký. Vinylové podlahy se totiž mohou pyšnit dokonalou imitací dřevěných podlah, širokou paletou barevných odstínů a kombinací, které mohou z místnosti udělat opravdu skvělý a útulný pokoj či kuchyň. Některé vinylové podlahy mají dokonce protiskluzovou úpravu, což je ideální volba do koupelny. Jiné se mohou zase pyšnit malými drážkami, které v podstatě napodobují strukturu dřeva. Jejich pokládka není nikterak složitá, ale povolat na to odborníky jistě nebude žádná ostuda.

Pokud vás zajímají podlahy Plzeň obraťte se na již zmíněné profesionály, kteří vám rádi pomohou s výběrem té nejvhodnější podlahy pro váš interiér.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *