Do jakých místností se hodí textilní roletky den a noc?

Textilní roletky den a noc patří mezi moderní a stylový typ stínění, jež lze využít téměř do všech místností. Někdy je tento typ stínění označovaný jako duo rolety či zebra rolety, jelikož se jedná o kombinaci průsvitné a neprůhledné látky. Díky této kombinaci se tak jedná o zajímavý typ stínění, který dodává interiéru jistou dávku elegance a postará se o kvalitní zastínění interiéru dle vašich potřeb.  A proč si vybrat textilní roletky den a noc do interiéru?

Přednosti textilních roletek den a noc

Textilní roletky den a noc lze také vybírat v různých barvách, takže skvěle zapadnou do jakéhokoliv interiéru. Kromě toho poskytují dostatečné soukromí před zvědavými sousedy či kolemjdoucími, aniž by blokovaly přístup denního světla do interiéru. Jejich typickou vlastností je i snadná údržba, která zabere minimum času. Pro odstranění prachu a dalších nečistot postačí textilní roletky den a noc občas otřít vlhkým hadříkem.

Od obýváku až po ložnici

Textilní roletky den a noc jsou vhodným stíněním téměř do jakékoliv místnosti, jelikož si stínění lze zvolit podle aktuální potřeby a zároveň umožňují úplné zatemnění místnosti. Využití tak najdou v obývacím pokoji, kuchyni, ložnici, dětském pokoji či koupelně. Lze je instalovat i do širokého množství komerčních prostorů či administrativních budov. Navíc jsou vhodné pro zastínění malých i velkých oken, jelikož jsou vyráběny v různých velikostech. Textilní roletky den a noc ani nebudou bránit výhledu z okna, jelikož je lze zcela vytáhnout. Jejich výhodou je i variabilita montáže. Textilní roletky lze namontovat nejen na rám okna, ale také na zeď, či tropu.

Textilní roletky den a noc jsou k dispozici v mnoha barvách

Textilní roletky den a noc jsou navíc dostupné v několika barevných variantách, takže skvěle zapadnou do jakéhokoliv interiéru. Textilní roletky den a noc si dnes můžete pořídit i v imitaci dřeva. Kombinaci barev si můžete vybrat ze vzorníku na webových stránkách společnosti Svět stínění. Při výběru barvy myslete především na to, aby ladily s nábytkem a celkovým vzhledem místnosti, kam chcete textilní roletky den a noc umístit.