Dobře vybavená dílna se vždy hodí. Nechybí vám dílenské vybavení?

Podzim na nás tlačí dodělat doma a na zahradě věci, do kterých se nám v létě nechtělo, ale taktéž se nachystat na zimu. Máte doma veškeré potřebné vybavení? Nezapomeňte ani na výbavu pro své vozidlo.

Každá domácnost potřebuje pořádné dílenské vybavení. Nářadí se hodí každému. Utáhnout šrouby na rozpadající se židli, opravit dítěti hračku, či smontovat nový nábytek (ne každý je tak komplexně připraven na montáž) –­ to vyžaduje mít k ruce univerzálně použitelné nářadí. Kupte si jej v e-shopu www.labbro.cz. Ten nabízí dílenské nářadí vhodné pro profíky, kutily i pro ty, kteří pouze chtějí mít nějaké to elektrické i ruční nářadí po ruce na drobné opravy. E-shop má v sortimentu například i kvalitní svítilny.

Pojďte se připravit na zimu

Před zimou se hodí pustit se do různých vysprávek, oprav a příprav. Možná ještě na poslední chvíli doděláváte komín na tuhá paliva, protože topení plynem se pro vás stalo nereálným. I komínové komponenty koupíte ve stejném e-shopu.

Nastává čas mrknout se na auto

Určitě jste se mu věnovali před odjezdem na dovolenou, ale nyní opět automobilu věnujte svůj čas a připravte jej na zimu. Podívejte se na vhodnou autokosmetiku, která ochrání v zimě karoserii automobilu. A nejen tu. Na Labbro pořídíte kvalitní výrobky pro mytí, péči o skla, leštění, ochranu laku, péči o plasty, interiér i o kola, nechybí autochemie pro motor, klimatizaci a brzdy. Na zimu dobře připravené auto je bezpečnější a lépe chráněno před nepřízní počasí. Nezapomeňte ani na pomůcky, jako jsou třeba startovací kabely. Ty se do zimní výbavy rozhodně hodí.

Dokud nemrzne, je příznivý čas na kutění

Dokončete venkovní vysprávky omítek, dostavějte zahradní zídky. Na to, co se nedalo dělat v letním horku, je čas právě nyní. Dílenské nářadí vás vybaví vším, co potřebujete. Od drobností, jako jsou ochranné pracovní pomůcky, přes spojovací materiál, až po všemožné nářadí. Nechybí ani sortiment oblíbené značky Berner.

Vše pro dobře vybavenou domácnost

E-shop Labbro.cz je specialistou na vybavení domácnosti i dílny. Kromě dílenského vybavení prodává elektrospotřebiče, vybavení pro kuchyni a produkty pro zdravý spánek. V rámci vlastní výroby nabízí též řeznické vály a krájecí desky, nebo praktické desky na pračku a sušičku.