Domácí čistička odpadních vod za hubičku

Rozhodli jste se pořídit čističku odpadních vod. Soused už ji také má a každý den, když ho potkáte cestou do práce, o ní vykládá. V místní hospodě si navíc chlapi všichni pochvalují, jak skvělá volba pořízení ČOV bylo. Možná také vaše žena již delší dobu nadává, proč musíte vyhazovat tolik peněz ročně za zbavení se odpadu, když ta ČOV tolik ušetří. Není se čemu divit. Nemůžete už déle otálet. A víte co? Je to výborná volba.

Taková domácí čistička odpadních vod může vaší rodině ušetřit klidně sto tisíc korun ročně. Samozřejmě záleží na každém specifickém příkladu, ale víceméně se dá odhadnout, že kolem této částky se úspora skutečně bude pohybovat. Investice do samotné ČOV je něco kolem asi tak třiceti tisíc, přičemž je třeba zajistit i projekt a studii. Návratnost celého zařízení je ale tak jako tak ohromující.

A kolik že stojí ona projektová dokumentace ČOV? Záleží, na jakou firmu se obrátíte. Někdo má štěstí a má známého, projektanta, který mu dokáže s celou věcí pomoci. Většina lidí ale takové štěstí nemá a musí namáhavě hledat někoho, kdo je ochotný se o to postarat. To není vždy snadné. Odborníků je málo. ZAKRA se kupříkladu věnuje vodohospodářským službám za příznivé fixní ceny. Také projekt ČOV nebo domácí ČOV je v její režii docela levná záležitost, poplatek je asi 10 000 Kč. V této ceně máte posudek, studii, odborné poradenství a další. Pro více informací se podívejte na stránky. Nicméně je nutné podotknout, že podobnou cenu těžko pohledáte. ČOV je u ZAKRY vskutku za hubičku.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup