Dřevěné schody sluší modernímu i tradičnímu interiéru


Pokud zařizujete patrový dům – stavíte nový, nebo rekonstruujete, je optimální dát vnitřnímu schodišti kromě funkčnosti i šanci stát se designovým prvkem domu. Vsaďte na kvalitní dřevěné schody.

Dřevěné schody jsou nepřekonatelné

Dřevo je tradiční materiál pro výrobu schodišť. Celodřevěné schody se hodí do starších domů, na chalupy nebo do dřevostaveb. Těm hypermoderním však sluší též. Třeba v kombinaci se sklem nebo kovem. Ke schodišti není třeba přistupovat jako k nutnému zlu, ale díky zajímavé konstrukci či detailům, jakým je třeba integrované osvětlení, z něj lze udělat doslova umělecké dílo.

Dobré schody navrhnou a vyrobí pouze profesionálové

Nevhodně navržené schody nejenže nemusí dobře vypadat, ale mohou i neprakticky narušovat celistvost interiéru, být nepohodlné, a dokonce nebezpečné. Koupit si schody bez kvalitního vyměření není dobrý nápad. Firma JH schody si v rámci zakázky vždy nejdříve interiér pečlivě proměří, pak schody ve své výrobě na míru zhotoví a následně je zákazníkovi na místě odborně namontuje. Získáváte tak schodiště zcela na klíč. Díky tomu schody přesně sedí. Společnost vyrábí čistě dřevěné schody, ale i schodiště v kombinaci s nerezem nebo sklem. Všechny informace o firmě se dozvíte na stránce www.schody-cz.eu.

Dřevěné schody za bezkonkurenční cenu

Výměna starých schodů i nové schody v novostavbě nejsou zrovna malou položkou v rozpočtu. Drahým je už samotný materiál. JH schody však drží bezkonkurenčně nízké ceny. Chcete vědět, kolik vás budou stát ty vaše? Na webových stránkách firmy máte možnost nechat si zcela zdarma vyhotovit online kalkulaci vašeho řešení.

JH schody si poradí s typickým schodištěm, ale i s atypickým řešením. Firma je schopna nabídnout přímočará, křivočará i různočará schodiště, vč. schodišť s různou šířkou stupnice. Jako součást schodiště se řeší též zábradlí nebo osvětlení pod stupnicemi.