Doplňky z domu učiní domov 


Vsaďte na originální doplňky. Dokážou totiž zútulnit každý interiér a přidat mu notnou dávku osobitosti.

Je sice pravda, že současná doba přeje minimalismu, ale dejte ruku na srdce. Opravdu se v prostorách, jež jsou oproštěny od doplňků a sázejí na minimum veškerého vybavení, cítíte dobře? Nevím jak vy, ale pro mě osobně právě až vhodně zvolené doplňky prostor zútulní. Učiní jej osobitým a s patřičným charakterem. Jinými slovy z domu učiní domov.

Doplňky do interiéru i exteriéru

Zařizujete si své první bydlení? Nebo chcete jen oživit to stávající? Pokud jsme se strefili, máme pro vás jeden tip. Tím je skvěle zásobený e-shop doplnkydo domu.cz plný originálních doplňků, jak do interiéru, tak exteriéru.

Zaměřeno na interiér

Oživit interiér můžete několika způsoby, ať již se jedná o fotografie, živé i pokojové květiny či třeba různé police a poličkyZapomeňte ale na „obyčejné“ prkno připevněné ke stěně. Současné poličky bývají obdelníkového nebo čtvercového tvaru a jejich vhodným skombinováním se mohou stát esteticky zajímavou dominantou stěny. Co do poličky umístíte, je jen a jen na vás, jako jsou oblíbené knihy, sošky či fotografie, každopádně by se mělo jedna o předměty, ke kterým máte vřelý vztah. Budete je totiž mít celý den na očích.

Oživte svou předsíň

Toužíte-li po harmonickém domově, neměla by vaší pozornosti unikat žádná místnost naší domácnosti včetně toalety a předsíně. Obzvláště na tu se mnohdy zapomíná, byť se jedná o první místnost, ve které se po otevření vchodových dveří ocitneme. Vyšperkujte proto i ji. Možností je opět celá řada, ať již se jedná o praktický botník či věšák na šaty. Vaší pozornosti by ale neměli věšáky na klíče, držáky na deštníky nebo designově zajímavé rohožky.

Zaměřeno na exteriér

Přinejmenším stejnou pozornost jako interiéru svému domu byste samozřejmě měli věnovat i jeho exteriéru. Jaké třeba máte na domě číslo? Obyčejné, nic neříkající, zkrátka číslo? Okamžitě ho vyměňte.

Domovní čísla a poštovní schránky

Na e-shopu doplňky do domu.cz najdete domovní čísla, která na váš dům upozorní již z dálky. A když už svému domu pořídíte nové číslo, co takhle jej spárovat s vhodně zvolenou poštovní schránkou? Ony i takové poštovní schránky (kovové poštovní schránkynerezové poštovní schránky či bezpečnostní schránky) dokážou dům pozvednout na zcela novou úroveň.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup