Geodetické práce kvalitně a rychle

x

Hledáte právě odborníka na geodetickou činnost? Obraťte se na společnost VISIONPLAN-3D, která je specialistou v oboru geodézie. Svoje geodetické služby poskytuje pro veřejnost i podnikatele. VISIONPLAN-3D provádí například zaměření pozemku pro projekt stavby, vytyčení stavby, vytyčení pozemku, zpracovává geometrické plány pro zanesení stavby do katastru nemovitostí, rozdělení pozemku nebo vyznačení věcného břemene.

VISIONPLAN-3D používá nejmodernější technologii pro co nejpřesnější měření a data. K jejím dalším odborným činnostem patří laserové skenování, fotogrammetrie, 3D modelování, digitální modely terénu. Firma VISIONPLAN-3D umí také vytvořit virtuální prohlídku interiéru nebo exteriéru, tato služba se vám může hodit například při prodeji nemovitostí.

Podívejte se na webové stránky společnosti VISIONPLAN-3D, můžete si zde sjednat nezávaznou konzultaci zdarma s odborníky. Firma VISIONPLAN-3D klade důraz na kvalitně odvedenou práci, rychlost a příznivou cenu. Přesvědčte se a prohlédněte si na webu ukázky již realizovaných prací.