Rezidence Malešický háj: snoubení luxusu a zeleného bydlení v metropoli

Lokalita jako stvořená pro odpolední procházky v zeleni nebo pro aktivní odpočinek v blízkém lese, přitom bydlet v metropoli s výhodami všeho, co Praha nabízí! To je místo, kde vzniká nový luxusní rezidenční projekt Malešický háj. Praha 10 může nabídnout skvělou dostupnost, veškerou sociální a občanskou vybavenost. V současnosti se k prodeji nabízí 107 bytových jednotek v pěti domech, přičemž pestrý výběr zahrnuje také exkluzivní penthousy 5+kk s rozlehlou terasou!

Projekt pro movitou klientelu

Společnost Metrostav Development se rozhodla zacílit na movitou klientelu, která touží po luxusním bydlení. Bydlení v pražských Malešicích je pro náročné zájemce, kteří oceňují kvalitu a věří v environmentální udržitelnost projektů, které nejsou pouhými betonovými stavbami na nově vznikajících sídlištích. V okolí bytových domů se nachází množství zeleně včetně lesa, kde lze trávit volný čas procházkami nebo aktivním sportovním vyžitím. Za zelení tak není třeba jezdit daleko za Prahu, příroda je totiž doslova za dveřmi bytu.

Luxusní jednotky od 1+kk po penthousy

V katalogu rezidenčního projektu se nachází celkem 107 bytových jednotek, přičemž nejlukrativnější jsou penthousy 5+kk s výměrou přes 139 m² a rozlehlou terasou s krásným výhledem do lesa nebo část města.

O nic méně zajímavé však nejsou ani garsonky nebo jednotky 2+kk až 4+kk, které se honosí stejně vysokým standardem vybavení včetně plastových oken s trojskly a předokenními žaluziemi, dýhovanou dřevěnou podlahou v obytných místnostech a keramikou značky Villeroy & Boch v koupelně.

Dostatek soukromí díky funkčním dispozicím

Všechny byty Malešice v rámci tohoto projektu poskytují svým obyvatelům především soukromí. Architektonické studio Loxia si dalo za cíl navrhnout exkluzivní bydlení lidem toužícím po soukromí, bytové domy jsou ve stylu minimalistické architektury s důrazem na promyšlené funkční bydlení tak, aby noví obyvatelé měli zajištěný klid a svůj prostor. K tomu mají všechny jednotky balkon, terasu nebo předzahrádku, kde si mohou majitelé nových bytů bez narušení posedět. Samozřejmostí jsou sklepní kóje k uložení sezónních věcí a sportovního vybavení, které se nacházejí v podzemních podlažích, kde si lze dokoupit i garážové stání.