Novým hitem v oboru bytových dekorací jsou foto obrazy na plátně

Pokud zařizujete nové bydlení, nebo se jen snažíte vdechnout vašemu stávajícímu interiéru nový život, neměli byste opomenout nový trend, který si získává stále větší popularitu. Jsou jím obrazy na plátně, vytvořené z vašich fotografií pomocí speciálního tisku.

Proč si pořídit foto obraz na plátně

Mít doma obraz na plátně bylo v historii vždy doménou bohatých vrstev. Nyní můžete mít doma takový obraz i vy, aniž byste kvůli tomu museli rozbíjet prasátko. Obraz na plátně je skvělou dekorací, která vypadá jako skutečné umělecké plátno, je však vyroben z vašich fotografií. Díky tomu můžete na plátně zachytit vaše nejšťastnější okamžiky, portréty předků či rodinných příslušníků a uchovat tak vzpomínku na ně pro budoucí generace.

Proč je obraz na plátně lepší než běžná fotografie

Velkou výhodou obrazů na plátně je jejich dlouhá životnost. Tisk na plátno je proveden pomocí speciálních barevných inkoustů, u kterých je výrobci garantována barevná stálost i více než sto let. Díky tomu budou moci vaše fotografie v nezměněné podobě obdivovat i další generace vašich potomků. Další výhodou tisku na plátně je fakt, že oproti papírovým fotografiím zkrátka vypadá mnohem lépe. Barvy jsou mnohem jasnější díky hloubkovému probarvení vláken a díky struktuře plátna jsou nádherně matné, bez rušivých odlesků.

Kde pořídit obrazy na plátně

Jednou z firem, které se tiskem fotografií na plátno zabývají, je i Printscreen.cz, která poráží většinu své konkurence nejen velmi příznivou cenou, ale i vysokou kvalitou obrazů. Každá z fotografií, které zašlete k tisku, je nejprve upravena pomocí speciálních programů, aby výsledný dojem byl co nejlepší. Poté je vytištěna na speciální, trvanlivé plátno a napnuta na ručně vyráběný dřevěný rám, který zajistí její dokonalý povrch.