Potřebujete kvalitní servis oken a dveří? Obraťte se na profesionální firmu

O každou nemovitost je třeba pečovat a v případě potřeby co nejrychleji realizovat její opravy. To platí u střechy, omítky, podlah, oken a dveří i všech ostatních součástí objektu. Ty se postupně opotřebovávají a v průběhu času ztrácejí své původní vlastnosti. Často se problémy objevují právě u oken a dveří, které jsou hojně využívány. Mnohdy však není nutná výměna; postačí kvalitní servis oken a dveří.

Včasné provedení opravy oken a dveří šetří peníze

Okna a dveře mají vliv na celkové termoizolační vlastnosti budovy. V případě, že nedokonale těsní, případně jimi dokonce táhne, vzrůstají náklady na vytápění. A ty pak mohou představovat nemalý zásah do rozpočtu. Mnohdy je přitom na vině jen dosluhující těsnění či jiná drobná závada. Zkušený řemeslník zvládne vše rychle a za rozumnou cenu uvést do pořádku.

Servis oken a dveří je vhodný v ročních intervalech

Některé nedostatky na oknech a dveřích je pro laika těžké odhalit. Proto je doporučováno nechat je jednou za rok zkontrolovat odborníkem. Ten je nejen detailně prohlédne a na místě vyhodnotí jejich stav, ale také navrhne úpravy či opravy. Mezi ty nejčastější patří například promazání a seřízení okenního křídla, celkové seřízení oken či dveří, výměna skla nebo těsnění, oprava žaluzií a sítí proti hmyzu, výměna poškozených klik, kování nebo pantů.

Kdo zajistí servis oken a dveří?

Pokud chcete, aby byly servis a opravy oken a dveří realizovány v nejvyšší možné kvalitě, obraťte se na firmu OKNA MINKS. Ta má ve svém oboru bohaté zkušenosti a odvádí perfektní práci. Její činností navíc není jen servis dveří a oken; zabývá se i jejich prodejem a montážemi. Mezi města, v jejichž okolí firma opravy oken a dveří realizuje, patří Pelhřimov, Humpolec, Světlá nad Sázavou a Ledeč nad Sázavou. Veškeré služby jsou samozřejmě poskytovány i v jejich okolí. Kompletní informace o firmě a službách i potřebné kontakty najdete na www.oknaminks.cz.