3 tipy pro perfektní zařízení předsíně

Vkusně a prakticky organizovaná předsíň je otázkou hlavně výběru těch správných kusů nábytku. S tipy uvedenými v článku si jednoduše připravíte místnost, kam se přehledně vejdou boty, oblečení i drobnosti, jako jsou například klíče.

Sestavy nábytku do předsíně

I přesto, že v předsíni netrávíme tolik času, zaslouží si krásný a hlavně funkční nábytek. Jde o místo, které jako první vidíme, když přicházíme domů a kde potřebujeme mít připravené všechno důležité pro odchod z bytu. Vhodnou kombinaci skříně, botníku, zrcadla a dalších prvků vyřešíte například s předsíňovými programy. Jde o sety vzájemně se doplňujících kusů nábytku, které vám pomohou vykouzlit desénovou předsíň s dostatkem místa na všechno potřebné.

Praktické botníky

Občas stačí jeden člověk se zálibou v nových botách a obyčejné botníky zkrátka přestávají stačit. Pokud máte v předsíni dostatek místa, nebojte se vybrat i větší vysoké botníky. Ty mohou být například kombinované se zrcadlem a splnit tak dvě funkce najednou. Hodí se také mít jeden menší botník poblíž dveří na aktuálně nejvíce nošené boty a dále větší botník uložený například v šatně. Díky tomu získáte prostor pro uskladnění párů bot na opačnou sezónu.

Věšáky

Před odchodem si kromě bot většinou berete kabát či bundu. Vešáky a stojany na oblečení jsou způsobem, jak všechny tyto zmíněné věci elegantně odložit. Pokud zvolíte věšák s háčky v několika úrovních, můžete zde umístit i drobnější předměty, jako je například deštník. Věšák může být umístěný samostatně v rohu, případně využijte místo na stěně. Snadno se propojí také s vestavěnou skříní.

Všechen důležitý nábytek do předsíně jednoduše nakoupíte na jednom místě ve specializovaném internetovém obchodě. Na webu Atan.cz najdete i vybavení do všech dalších místností v bytě.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup