Pronájem na dobré adrese


Říká se, že život v metropoli není nejlevnější. V očích přespolních obyvatel je v Praze blaze, ale zároveň draze. Z hlediska mezinárodních srovnání je české hlavní město, co se cen za bydlení týče, srovnatelné s Vídní, Drážďany nebo Berlínem. Ceny za byty se šroubují neúměrně vysoko. Existují ale i výjimky.

Jednou z nich je ubytování Praha – rezidence Topolová, místo, kde se dá za solidní peníze slušně bydlet. Jedenáctipatrový dům nabízí ke koupi nebo pronajmutí rekonstruované byty, které odpovídají moderním standardům a hlavně jsou vhodné pro mladé páry, seniory i singles.

Bez kaucí a realitky

Nemáte finance na složení velké kauce, natož na platbu několika měsíců předem? Bojíte se tržního prostředí realitní džungle a toužíte po klidném, stabilním bydlení? Pak vám přijdou vhod garsoniéry a 1+1 na Praze 10 se skvělou dostupností do centra. Bytové jednotky mají k dispozici samotné WC, koupelnu a novou kuchyňskou linku. Interiérově jsou řešeny standardní nebo atypicky designovou formou.

 

Pronájem bytu bez realitky Praha je řešen smlouvou na 12 měsíců. Před nastěhováním je požadován jednorázový poplatek ve výši 10 tisíc korun. V bytové jednotce mohou bydlet až tři osoby, což je velmi příjemné jak pro studenty, tak pro mladé páry, které spolu žijí takzvaně na hromádce a nechtějí se trvale vázat. Bydlení je rovněž dostupné pro jednotlivce, pro které je obytná plocha 31 metrů čtverečních optimální velikost.

Bydlení v klidu a bezpečí

Rezidence je umístěna v zelené části Prahy 10, je snadno dostupná do centra města přes metro Skalka, v blízkosti je veškerá občanská vybavenost a velkou devízou skutečnost, že nemusíte platit několik nájmů předem. V rezidenci je v provozu i ubytovna a penzion, které jsou určeny pro krátkodobé ubytování turistů, či dělníků.

Multifunkční komplex nabízí služby, jako jsou wifi internet v okolí recepce, parkování v okolí budovy, úschovu cenných předmětů, úklid pokojů, nápojové automaty, restauraci v objektu, včetně ostrahy budovy v nočních hodinách. Veškerá občanská vybavenost v dosahu a pocit bezpečí dělají z Topolové nejsolidnější adresu v okolí.