Pusťte se do opravy střechy s odborníkem


Střecha je důležitou částí domu, která nejenže chrání stavbu, ale také podtrhuje její celkový vzhled. Slouží vám ta vaše tak, jak by měla, nebo je na čase začít přemýšlet o její opravě? Kdy se do ní pustit a na koho se obrátit, abyste byli s kvalitou střešní krytiny spokojeni?

Kdy se pustit do opravy střechy

„Opravit střechu, nebo ještě vydrží?“ Kladete si tuto otázku? Podstatné jsou pravidelné kontroly jejího stavu, nejlépe na jaře. Mrazy, ale i výkyvy teplot na ni mají neblahý vliv, zvlášť když už není zánovní. A samozřejmě nezapomeňte provést kontrolu po případných přívalových deštích, kroupách atd. Pokud si netroufnete odhadnout, zda ještě střecha může nějaký ten rok sloužit, či je lepší ji vyměnit, pozvěte si odborníka.

Samozřejmě pokud vám zatéká do domu, nebo sami víte, že střešní krytiny jsou poškozené, není co řešit. Ovšem důvodem pro rekonstrukci je také zlepšení tepelně izolačních vlastností, celková rekonstrukce domu, plánování podkrovního bytu, ohrožení statiky nosné konstrukce a našli bychom i další důvody.

Na koho se obrátit?

Chcete-li se pustit do oprav, pečlivě vybírejte firmu, kterou pro tento úkol oslovíte. Vždy je lepší volit prověřenou společnost s mnohaletými zkušenostmi. Takovou najdete na strechysegment.cz. Techbuild company s.r.o. působí na trhu již od roku 1994 a zrekonstruuje jakoukoli střešní krytinu. Dále se zabývá opravami střešních konstrukcí, ale také zajišťuje různé údržbářské činnosti, práce ve výškách a jiné.

Firma přijímá malé i velké zakázky a ke každé přistupuje individuálně. To znamená, že vybere to nejlepší technické řešení a nevhodnější materiál právě pro vaši stavbu. Oceníte rovněž komplexnost služeb včetně kvalitního projektu, následného servisu atd.

Obraťte se i vy na odborníka a vaše střecha bude znovu plnit svou funkci a výrazně tak přispívat ke komfortu vašeho bydlení.