Vezmeme to od podlahy aneb jak vybrat firmu na pokládku podlahové krytiny


Ve světě moderního bydlení se trendy mění jako na běžícím páse. Před deseti lety jsem provedl rekonstrukci svého bytu, nicméně v současné době hraje prim úplně něco jiného, což mě irituje, a tak jsem se rozhodl opět pro renovaci interiéru.

V době, kdy jsem prováděl první přestavbu, bylo v nabídce jen několik málo podlahových krytin, tudíž jsem neměl příliš na výběr a zvolil jsem lina na podlahu. Postupem času se mi však přestala podlaha líbit, a proto jsem si řekl, že začnu úplně od základů, respektive od podlahy.

První jsem přemýšlel nad materiálem

Dnešní trh je opravdu rozmanitý. Protože jsem se o stavební materiály nijak nezajímal, ani jsem netušil, že existuje tolik druhů podlahových krytin. Bylo poměrně těžké vybrat si, neboť každá varianta měla něco do sebe. Vinylové podlahy se mi zamlouvaly vysokou odolností, laminátové podlahy zase snadnou a rychlou pokládkou a dřevěné podlahy svou ojedinělostí a přirozeností. Udělal jsem si seznam pro a proti, přičemž nakonec jednoznačně vyhrálo dřevo.

Nakonec jsem hledal firmu

Když jsem měl jasno v materiálu, začal hon na řemeslníka, který mi podlahu položí. První jsem si myslel, že to bude jednoduché. Společnost, na kterou jsem se obrátil před deseti lety, už nefungovala, tudíž jsem musel hledat jinou. Vyžadoval jsem kvalitu, cena pro mě nebyla až tak rozhodující, protože si potrpím na preciznosti. Jelikož bydlím v jižních Čechách a nedaleko Prahy, myslel jsem si, že jen najedu do Googlu a budu mít firmu během chvilky objednanou. Zmýlil jsem se. Recenze mě totiž nepřesvědčovaly o tom, že bych měl zvednout telefon a firmu oslovit.

Dostal jsem nakonec tip od kamaráda na firmu jménem PODLAHY BICAN. Jelikož se jedná o velice dobrého kamaráda, neměl jsem jediný důvod nevěřit mu, a tak jsem společnost kontaktoval. Realizaci podlahy jsem tedy svěřil do rukou PODLAHY BICAN a byl jsem nadmíru spokojený.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup