Zvažujete betonový plot? Má spoustu výhod!

Všimli jste si, jak se ve vašem okolí množí betonové ploty? Existuje spousta dobrých důvodů, proč si pro ochranu majetku a soukromí zvolit právě plot z betonu a díky dnešním širokým možnostem si ten svůj ideální jistě najdete i vy.
Dříve se betonové ploty objevovaly především v satelitních městečkách, kde byl dům na domu a lidé si chtěli zajistit dostatek soukromí. Plot z betonu ho skutečně poskytne, a to dokonale.

Zabezpečení i zvuková bariéra

Žijete na rušné ulici nebo uprostřed města? Betonový plot vám zajistí opravdu výjimečné soukromí. Získáte klid od pohledů kolemjdoucích, ale i od nepříjemného hluku z ulice. Beton ho dokáže dobře pohltit.
Výhodou jsou betonové ploty, i co se týče možnosti vykradení. Zloději jednak nevidí, co všechno máte na zahradě či jak luxusní je váš dům, jednak je pro ně těžší překonat vysoký betonový plot než třeba plot drátěný.

Snadná instalace a dlouhá životnost

Vybudování takového plotu je poměrně jednoduché. Umístíte průběžné sloupky a mezi ty se vsunou betonové desky. Sloupky a pak i plot samotný se prodávají v různých výškách. Například pro betonové ploty Plzeň si ve stavebninách můžete pořídit sloupky ve výškách 1 m, 1,5 m, 1,75 m, 2 m, 2,5 m. Část sloupku jde do země, výsledný plot je proto nižší než výška sloupku.
Betonový plot běžně vydrží asi 50 let, velmi dobře odolává venkovním podmínkám. Je prakticky bezúdržbový.

Betonový plot v designu podle vašich představ

Betonový plot rozhodně nemusí být strohý a nevýrazný. Vyrábí se spousta různých povrchových úprav. Plot může mít povrchovou úpravu z obou stran nebo jen z jedné (venkovní). Vyrábí se i betonové desky s mřížkou, nemusí tedy jít o celistvou desku.
Podívejte se, jaké povrchové úpravy nabízí stavebniny Plzeň s názvem STAVEBNINY LIBUŠÍN Ivo Klug s.r.o. V jejich e-shopu si objednáte betonové ploty, prodávají ale také další stavební sortiment. Existují už od roku 1993, pobočky mají v Plzni, Starém Plzenci, Dobřanech a Plasech. Objednání betonového plotu je však možné i online.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *