Stonetra.cz – přírodní obklady a dlažby online

Stonetra je e-shop s obklady a dlažbami, ve kterém jsme spojili širokou paletu produktů s pohodlím zákazníků. Už se nemusíte vyptávat známých a cestovat do kamenných prodejen za informacemi. Vy rozhodnete, kdy a co si chcete prohlédnout. Tak ať se líbí…

Co náš online obchod s kameny přináší?

Sortiment je opravdu široký, o čemž svědí fakt, že si můžete vybrat z více kategorií podle potřeby – kamenné obklady či dlažby, dlažební kostky a obrubníky, gabiony, kámen do zahrady, kamenný koberec, bazénové lemy či kamenné parapety, kamenná mozaika a mnoho dalších. . Tyto kategorie jsou dále přehledně rozděleny, aby se v nich každý mohl rychle zorientovat a nalézt přesně to, co potřebuje.

Rozdělení obkladů a dlažeb dle použití umožňuje vybrat si podle toho, zda potřebujete kámen do interiéru, exteriéru nebo konkrétně do kuchyně, koupelny, na plot či třeba k bazénu. Jelikož více se rozhoduje podle toho, jaký odstín kamene jim nejvíc sluší do zvolené místnosti nebo okolí domu, to, co hledají, bez problémů najdou v rozdělení podle barev.

Roky práce s kamenem nás už mnohému naučili a tak víme, že různé druhy kamenů mají i rozdílné vlastnosti. To, že mramor patří mezi měkké kameny a žula je odolná vůči vysokým teplotám či otěru, zároveň určuje jejich další použití. Pokud se neumíte rozhodnout, podívejte se na způsoby využití jednotlivých kamenů i s jejich ilustracemi v naší galerii na https://www.stonetra.cz/.

Rozdílná tloušťka a hmotnost jsou důležité podle toho, kde chcete kamenný obklad použít. Stručný přehled produktů podle toho, zda hledáte například kamennou dýhu flexi s hmotností do 2 kg/m2 nebo masivní kamenný obklad nad 3,5 cm a hmotností nad 50 kg/m2, či spíše něco mezi tím, vaši volbu zjednoduší a ujasní. V případě, že máte omezený rozpočet nebo si chcete porovnat, kolik jednotlivé produkty stojí, náš e-shop s obklady a dlažbami vám nabízí praktické rozdělení obkladů a dlažeb podle ceny.

Obchod s přírodním kamenem, ve kterém nakoupíte snadno a rychle

Naše společnost umožňuje možnost platby několika způsoby. Při osobním odběru může zákazník při převzetí zboží zaplatit hotovostí. V případě, že si zboží nechá dovézt naším přepravcem, zaplatí za něj při převzetí zásilky. Další z možností je platba předem bankovním převodem.

Jaké výhody můžete získat?

V nabídce aktuálně naleznete téměř 500 druhů výrobků z přírodního kamene. Mezi země, ze kterých tyto přírodní kameny pocházejí, patří například Řecko, Bulharsko, Německo, Egypt, Tunis, Brazílie či Indie. Široký výběr zajistí, že můžete povolit uzdu své fantazii a nemusíte as omezovat.

Přehledné sekce e-shopu pomohou snadno se zorientovat a galerie produktů použitých při reálných projektech vám ukáže, jak lze jednotlivé kamenné obklady využít. Navíc, tohle všechno můžete udělat z pohodlí domova.

Dopravu zajistíme za vás. Zakoupené zboží rozvážíme po celém Slovensku a České republice auty s hydraulickým čelem. A jelikož máme drtivou většinu zboží skladem, tak ho můžete mít u vás doma i během několika dní! Navíc, při nákupu nad 130 000 Kč dostanete dopravu zcela zdarma.

Těšíme se na vás! Stonetra.cz