Studna i pro váš důmTaké už patříte mezi lidi, kteří by rádi na svůj pozemek umístili studnu? Bezesporu je to skvělý nápad. Studna zajistí snadný a především ekonomicky velmi výhodný přísun chutné pitné vody, kterou odčerpává ze zemského podzemí. Ve srovnání s kupovanou nebo jinak odebíranou vodou je tato voda nejen levnější, ale je také mnohem chutnější. Děti a vnoučata ji budou jistě milovat.

Jak pořízení takové studny probíhá? Nejdříve si musíte nechat obstarat odborný posudek a projektovou dokumentaci. K tomu potřebujete zkušeného hydrogeologa a projektanta, kteří vám s celou myšlenkou pomohou a umožní vám ji realizovat. Najít vhodné místo pro studnu a zajistit veškeré podmínky není snadné a vyžaduje si zkušené oko.

Proto bychom vám rádi nabídli služby společnosti ZAKRA, která působí na celém území České republiky. Specializuje se právě na projekt studny, ČOV, retenčních nádrží a dalších vodohospodářských zařízení. Zajišťuje fullservis, tzn. nemusíte se starat vůbec o nic. Po podepsání objednávky či smlouvy je všechno na pracovnících ZAKRY a vy již jen odpočíváte a sledujete, jak práce postupují.