Víme, kde sehnat bydlení! Zkuste Cincink


Pátrání po novém bydlení není zrovna snadné. A to je přitom teprve začátek. Až najdete ideální byt či dům, čeká vás ještě spousta vyřizování, zařizování a ověřování. Neberte je na lehkou váhu a raději se při nich obraťte na odborníky.

To máte podepsání smlouvy, převedení peněz, vyřízení hypotéky, ověření technického stavu nemovitosti. Pro každou službu abyste si šli za jiným člověkem či firmou. Pokud tedy nezamíříte na nový realitní portál Cincink, nad nímž drží ochrannou ruku Komerční banka. Tam totiž získáte všechny tyto služby pohromadě. A vyberete si samozřejmě pouze takové, které se vám hodí.

Cincink je tady pro kupce i prodávající

Cincink je takový neobvyklý realitní portál. Nabízí inzerci zdarma a zdarma je možné inzerty rovněž procházet. To však můžete dělat i na spoustě jiných realitních portálů. Největší přidaná hodnota spočívá v doprovodných službách. Na Cincink si při jednom zařídíte daňového poradce i technickou kontrolu stavu nemovitosti.

S inzerátem od profesionálů prodá každý

Spousta služeb je připravených pro kupce. Těm odborníci pomohou prakticky s celým vytvořením inzerátu. Dům uklidí, nafotí tak, aby na snímcích působil krásně, vytvoří text inzerátu. Dokonce jsou schopní vypracovat 3D plánek nemovitosti, což je něco, čím mezi ostatními nabídkami 100% zaujmete. Samozřejmě vám pomohou i stanovit vhodnou cenu nemovitosti, abyste se neokradli, ale zároveň nenadhodnotili.

Ani kupci při použití Cincink neprohloupí

I pro kupující je připraveno několik zajímavých služeb. Jednou z těch doopravdy užitečných je technická inspekce nemovitosti. Jak může člověk vědět, zda je popis v inzerátu pravdivý a jestli ve skutečnosti dům či byt neskrývá spoustu problémů? Laik tohle často nepozná ani při osobní návštěvě, odborník ovšem ano. Nechte ho, ať se na váš budoucí dům podívá.

Cincink zajišťuje rovněž služby daňového poradce, protože při nabytí nemovitosti z ní musíte odvést daň. Při procesu prodeje zabezpečuje rovněž úschovu peněz. Peníze dnes totiž kupující posílá na účet prostředníka a až odtud putují k prodejci.

Pomohou se získáním výhodné hypotéky

Vhod přijde také možnost vyřízení hypotéky s výhodnými podmínkami. Přímo na webu Cincink je připravena hypoteční kalkulačka online. Už jsme si prozradili, že tento realitní portál běží pod Komerční bankou, což je i důvod, proč přes portál získáte výhodnou hypotéku.

Cincink vám pomůže s celým procesem koupě vašeho nového bydlení. Kromě toho zde najdete spoustu přínosných článků na různá témata týkající se prodeje či koupě nemovitosti. Zaregistrujte se, sbírejte kredity, za něž získáte slevu na služby, a najděte si konečně nový domov. V současné době je na portálu inzerovaných přes 7000 bytů a skoro 5000 domů. Nechybí ani komerční objekty a pozemky.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup