3 důvody, proč je břidlice tak oblíbená

Břidlice patří mezi neoblíbenější přírodní kameny. A v tomto článku vám přinášíme tři důvody, proč tomu tak vlastně je.

Zapadnout do klasické zástavby bytů je celkem nuda. Pokud chcete svůj dům odlišit a zároveň přitáhnout pozornost kolemjdoucích, sáhněte po břidlici. Ta totiž nabízí celou řadu benefitů, které vám jiné typy kameniva rozhodně nenabídnou.

Barevná stálost

Desky z břidlice mají výraznou barvu, která se hodí nejen do exteriérů, ale interiérů. Při vhodné kombinaci nábytku a kameniva tak můžete vytvořit opravdu útulný příbytek, ve kterém se budete cítit opravdu skvěle. A to i po dlouhých letech. Břidlicové desky se totiž mohou pochlubit nejen vysokou odolností, ale také barevnou stálostí.

Nízká cena

Desky z břidlice mezi relativně dostupné kamenivo. U některých prodejců si za něj sice připlatíte, pokud ale zvolíte vhodný zdroj, ušetříte za tento unikátní kámen i několik tisíc. Pokud si obklad břidlice chcete pořídit i vy, zamiřte na web Moravskabridlice.cz. Na této stránce totiž najdete nabídku, které může v Česku konkurovat jen málokdo. Najdete tu totiž tu nejkvalitnější břidlice v střední Evropě, a to navíc za unikátní cenu. Moravskabridlice.cz může držet cenovku tak nízko především díky tomu, že sama provozuje doly. Vy tak získáte kvalitní kámen z první ruky přímo od těžaře.

Použít se dá kdekoliv

Lidstvo už během tisíců let vyčerpalo spoustu způsobů, jak svůj byt nebo dům ozvláštnit. Břidlice se ale jen tak neokouká. A nejlepší na tom všem je fakt, že břidlici můžete použít opravdu kdekoliv. Líbila by se vám jako obklad domu? Žádný problém! Chcete ji mít jako venkovní dlažbu? Proč ne! Zkrátka se hodí na každé místo, které vás jen napadne.