Automatický zavlažovací systém – různé typy


Moderní automatický zavlažovací systém je nabízený v několika typech: – automatické; – poloautomatické; – zavlažování; – kapání. Automatické systémy se automaticky zapínají a vypínají. Doba jejich práce je nastavena pomocí speciálních programů. Poloautomatické volby vyžadují manuální aktivaci. Jsou levnější než automatické, ale nejsou z hlediska provozu tak pohodlné. Systémy zavlažování a odkapávání patří do mechanismu rotoru. Navlhčení půdy probíhá pomocí rotačních a ventilátorových postřikovačů. Jejich hlavní výhoda spočívá v tom, že zavlažovací vzdálenost může být několik desítek metrů, ale měla by být instalována v oblastech, kde většina z nich je obsazena plochým trávníkem a není tam žádná složitá zahradní struktura. Zavlažovací systémy na principu působení jsou podobné dešti: stříkají vodu po celém povrchu.

Stylové zahradní lehátka – pohodlí na jedničku

Krásné a stylové zahradní lehátka si udrží svou atraktivitu v celkovém obrazu zahrady, pouze pokud jsou úspěšně kombinovány se stylem designu. Je-li váš venkovský dům vyzdoben dřevem nebo imitací, pak volte dřevěný zahradní nábytek. Je-li váš rozpočet omezen a nábytek s drahými druhy dřeva je pro vás luxus, pak můžete zvážit možnosti stylových návrhů plastových lehátek s imitací dřeva. Pokud se vám zdá, že plast je zcela nedůstojný, pak prostě nemáte tušení, jaké zázraky dosáhly moderní tvůrci v tomto směru a jak široký a rozmanitý je rozsah takového zahradního nábytku. Neméně úspěšným řešením bude nákup proutěného nábytku do zahrady. Pokud je fasáda vaší zahrady pokrytá kamenem, pak volte zahradní nábytek vyrobený z kamenů, při nižších nákladech lze volit zahradní nábytek z umělého kamene.

Zahradní sochy od šikovného truhláře Sibery

Nesmíme si pořizovat do svých zahrad jen funkční věci. Je třeba myslet i na umění. V tomto případě rozhodně doporučujeme zahradní sochy  vyřezávané motorovou pilou od mistra Sibery, který se svou šikovností proslavil i v TV Prima v pořadu Vychytávky Ládi Hrušky.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup