Zahradní lehátka – funkční a pohodlný nábytek


Při výběru nábytku do zahrady je nejdůležitější rozhodnout přesně, kam jej umístíte, a od tohoto počátečního bodu byste měli začít volit nejoptimálnější možnosti materiálu a typ. Příkladně zahradní lehátka můžete umístit buď přímo v zahradě v přírodě, nebo na terase či verandě venkovského domu. V prvním případě stojí za to vybrat krásný a funkční nábytek pro zahradu pouze z nejvíce odolných materiálů proti povětrnostním vlivům a klimatickým změnám nebo z lehkých materiálů, které vám umožňují kdykoli přesunout na chráněné místo. V případě, že zahradní nábytek je určen pro terasu, bude důležitějším kritériem kompatibilita s dekorací.

Podzemní automatický zavlažovací systém

Podzemní automatický zavlažovací systém je obtížné instalovat, ale zároveň téměř úplná absence cizích prvků a harmonický vzhled zahrady plně ospravedlňují úsilí vynaložené na jeho instalaci. Komunikace jsou umístěny v hloubce 40-50 cm a vrstva půdy spolehlivě chrání před větrem, deštěm a trvalými katastrofami. Takový systém má dlouhou životnost a nezasahuje do volného pohybu v okolí.  Nevýhoda – vyznačuje se vysokou cenou a složitostí úschovy v zimě. Trubky musí být vysušeny stlačeným vzduchem a čerpací zařízení musí být speciálně připraveno pro skladování. Kombinovaný systém automatického zavlažování je univerzální a nejvhodnější. Vše včetně potrubí jsou umístěny pod zemí, ale namísto postřikovačů jsou instalovány rychlé přístupové hydro-zásuvky, do kterých jsou připojeny sprinklery nebo kapací zavlažovací hadice.

I vaše zahrada si zaslouží trochu parády – zahradní sochy

Krásné zahradní sochy  vyřezávané motorovou pilou od umělce Sibery vás přenesou do pohádkového světa, tvrdé reality, do zvířecí říše nebo na Velikonoční ostrov. Co říkáte taková socha Moai by se mohla skvěle vyjímat i na vaší zahradě? Stačí kontaktovat řezbáře Siberu.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup