Do bytů Na Vackově se nájemci nastěhují v roce 2021. Přidáte se?


Nové byty a rezidenční projekty rostou po Praze jako houby po dešti. Aby také ne, když je o bydlení v hlavním městě takový zájem. Metrostav Development proto přichází s jedním obrovským projektem, který nabídne 342 bytů, ateliérů a 5 nebytových prostor. Spousta z nich už je ale prodaných.

Byty Na Vackově vzniknou podél ulice Malešická na Praze 3. Navážou tak na již realizované projekty podél ulic Rixdorfská, Na Vackově a Olgy Havlové. V oblasti tedy vznikne zcela nová moderní zástavba. Chcete být její součástí?

Na Žižkově je krásně

Důvodem, proč bylo tolik developerských projektů situovaných zrovna sem, je mnoho výhod této lokality. Na Vackově se kombinuje klid i živoucí město. V blízkosti je celá řada pamětihodností a legendárních míst. V docházkové vzdálenosti jsou Vítkov, sady Parukářka a Na Krejcově, cyklostezka na Kralupské dráze nebo třeba Olšanské hřbitovy, kde jsou pohřbeni Jan Werich s Jiřím Voskovcem, Jan Palach, K. J. Erben a mnohé další osobnosti.

Navíc jsou na Horním Žižkově plánovány velké změny. Místo bývalého nákladového nádraží zde vyroste městské centrum, obchodní a rezidenční čtvrť.

Byty k nastěhování v roce 2021 jsou stále volné

Nové byty Praha Na Vackově jsou umístěné celkem do pěti různých budov, které se pochopitelně budují postupně. Volné byty zbývají ještě ve všech, a to v různých patrech a o dispozicích od 1+kk až po 5+kk. K nastěhování budou v roce 2021. Není ovšem na co čekat, protože o novostavby Praha je nemalý zájem. Byt si můžete vybrat už teď. Zajeďte se na Žižkov podívat a prohlédněte si dispozice bytu na webu developerského projektu.

Mimochodem pro klienty projektu Byty Na Vackově je připraven hypoteční úvěr se zvýhodněnými podmínkami, takže s financováním si nemusíte dělat starosti. Do bydlení investujete na celý život.