Byty Na Vackově – rodinné bydlení na dosah


Jak by mělo vypadat ideální rodinné bydlení? Mělo by být moderní s dobrými dispozicemi a dostupné, z pohledu investice i dopravy. Z domova by mělo být navíc všude blízko – do práce, do školy, k lékaři, do obchodu. V okolí by mělo být kromě zeleně dostatek sportovních, kulturních a jiných volnočasových zařízení. Ale najde se takové bydlení pro rodinu v Praze? Kupodivu ano, v rámci nového developerského projektu Byty Na Vackově!

Praha 3 je žádaná lokalita

Zatímco dříve byla třetí pražská část opomíjenou a lehce zanedbanou čtvrtí, v současnosti zažívá nebývalý rozkvět a byty na Praze 3 se stávají čím dál žádanější. Je to dáno rozvojem infrastruktury, ale také občanskou vybaveností, kterou oblast disponuje. Čtvrť je navíc maximálně dostupná z pohledu městské dopravy. Nelze opominout ani fakt, že Žižkov patří mezi nejzelenější zónu metropole, a parky nabízí dostatek sportovního vyžití pro celou rodinu.

Ideální rodinné bydlení

Co víc si přát? Byty v Praze na Žižkově jsou vhodnou investicí pro rodinu, která chce žít v centru dění a mít vše na dosah, ale současně se odreagovat při jízdě na kole nebo na inlinech v blízkých parcích nebo při procházce v lesoparku na Vítkově. Navíc koupě nového bytu neznamená další nutné investice do rekonstrukce, jako v případě pořízení staršího bytu v činžovním nebo panelovém domě. Moderní novostavby jsou navíc lépe dispozičně řešené, v okolí je více parkovacích míst a zařízení sociální a občanské vybavenosti.

Vznikající nová čtvrť

Současná etapa projektu Na Vackově v ulici Malešická navazuje na předešlé etapy bytové výstavby v ulicích Olgy Havlové, Rixdorfská a Na Vackově. V pěti objektech je k prodeji celkem 347 bytů, nebytových prostor a ateliérů s dispozicemi od 1+kk po 5+kk. Všechny byty mají balkon, terasu nebo lodžii, samozřejmostí jsou předzahrádky u přízemních bytů nebo střešní terasy v posledních patrech. Budovy jsou maximálně dvanáctipodlažní a vycházejí z konceptu bydlení s dostatkem soukromých zón v rámci celku, ale i uvnitř jednotlivých bytů, které jsou vzdušné s maximálním přísunem denního světla.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup