Chcete vědět odhad ceny nemovitosti zdarma?


Současný realitní trh je rozmanitý. Ceny nemovitostí a služeb spojených s bydlením neustále rostou. Pokud jste se strategicky rozhodli prodat rodinný dům, byt, administrativní prostor či jakýkoliv jiný objekt, zřejmě byste se rádi dozvěděli, jaká je jeho tržní cena. Ideální je obrátit se přímo na odhadce, jenž vám dokáže prozradit, za jakou částku byste mohli nemovitost prodat, respektive pronajmout. V následujících řádcích vám prozradíme, jak za takovou službu ušetřit.

Jestliže máte zájem o odhad nemovitosti, počítejte s tím, že se jedná většinou o zpoplatněnou službu. V okamžiku, kdy vás navštíví odhadce, prohlédne si nemovitost a zpracuje cenový návrh, zaplatíte několik tisíc korun. Chcete však tyto peníze ušetřit? Potřebujete znát tržní cenu, abyste ji mohli uvést do inzerátu? V takovém případě si vystačíte s online službou, jež je naprosto zdarma.

Odhad ceny nemovitosti zdarma

Odhadce nemusí chodit k vám domů, aby dokázal odhadnout, za kolik byste mohli svou nemovitost prodat. Skrze online formulář stačí totiž vyplnit potřebné informace, jako jsou dispozice, vlastnictví, druh stavby, stáří, plocha v metrech čtverečních, další vybavení a kontaktní údaje. Poté obdržíte odhad ceny nemovitosti, aniž byste platili jedinou korunu.

S bezplatnou nabídkou přišla realitní kancelář MAXIMA REALITY, která se snaží lidem na realitním trhu pomoci.

Jak odhad ceny probíhá?

Kompetentní pracovníci mají k dispozici rozsáhlou databázi s desítkami tisíc prodaných a koupených nemovitostí. Stejně tak používají cenové mapy, díky nimž je možné nastavit správnou cenu podle toho, kde se nemovitost nachází. Velký rozdíl totiž je i mezi tím, jestli budova stojí na kraji města, nebo přímo v jeho centru. V MAXIMA REALITY zpracovávají odhady specialisté, již mají v dané oblasti bohaté zkušenosti.