Regály a přepravky vytvoří přehledný systém pro ukládání věcí


Krásně srovnaná garáž, pořádek ve spíži nebo třeba efektivně využité skladové prostory? Na všechna tato místa se skvěle hodí nejrůznější regály a přepravky. Jejich vzájemnou kombinací si můžete usnadnit starosti i čas. Jak na to a co všechno se vám může hodit? V článku najdete několik praktických rad a doporučení na stránku, kde pořídíte přepravky i regály různých velikostí.

Pro sklady i domácnosti

Otevřený regál může být perfektní příležitostí, jak srovnat a uložit celou řadu věcí. Hodí se do garáže, kuchyně, spíže i dalších místností. Může mít malé rozměry, ale klidně se dá pořídit i regál zabírající celou skříň. Taková varianta už přináší opravdu pořádnou porci odkládacího prostoru.

Samozřejmostí je využití regálů ve skladech a provozech. Ať už máte větší či menší prodej, pořádek výrazně šetří čas a usnadňuje přehled o skladových zásobách, takže víte, co je potřeba doobjednat a čeho je naopak dostatek.

Vyberte si regál

Prodejní, konzolové, mobilní či nejrůznější speciální regály nabízí téměř nekonečné možnosti využití. Při výběru si nejdříve rozmyslete účel a umístění regálů, od čehož se odvíjí výběr vhodného typu. Dále si ujasněte optimální rozměry a uspořádání jednotlivých přepravek. Výběr regálů zvládnete i přes internet díky specializovanému e-shopu nabízejícímu profesionální vybavení v rámci skladovacích systémů. Pokud máte požadavek na policový regál na míru, můžete si online navrhnout počet polic i další parametry.

Univerzální přepravky

Pořízením sady stejných přepravek máte jistotu, že pasují na sebe a mají shodné rozměry. Díky tomu přesně víte, co očekávat. Podle ukládaných věcí si vyberte, jestli raději zakoupíte mělké nebo hluboké přepravky. Pokud máte v plánu častější manipulaci, zvolte varianty s otevřenými rukojeťmi.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup