Chráníte dostatečně svůj majetek? Bezpečnostní schránky ulehčí vašemu svědomí


Trezory jsou důležitou pomůckou pro lidi, kteří disponují nejen cenným majetkem, ale také zbraněmi či statky, které mají pro konkrétního člověka ať už peněžní nebo emoční hodnotu. Taková bezpečnostní schránka ochrání váš majetek před odcizením a nežádoucím používáním. Pojďte se podívat, jaké druhy trezorů jsou v dnešní době na trhu k dostání.

Domácí sejfy

Co všechno můžete do trezoru uložit? Prakticky cokoliv, co se do něj vejde, a chcete ochránit. Existují bezpečnostní schránky různého typu. První z nich je klasický sejf na úschovu peněz a jiných cenností. Tyto sejfy disponují mechanickým nebo elektronickým zámkem. Elektronický bezpečnostní zámek má paměť, čili si sami zvolíte speciální jedinečný kód a je jen na vás, jestli ho budete s někým sdílet či nikoliv. Tento kód je možné změnit, když začnete pochybovat o jeho bezpečnosti nebo je možné jej měnit pravidelně.

Trezory na zbraně

Dalším typem trezoru je bezpečnostní skříňka na zbraně. Ta může mít dvojí provedení, a sice menší na zbraně krátkého typu anebo větší na dlouhé pušky. Tato skříňka je vhodná hlavně do domácnosti, kde se vyskytují děti, neboť jejich zvědavost může vést k nehodě. Kvalitní trezory na zbraně jsou vyráběné z pevné oceli a váží několik desítek kilogramů. Proto je dobré předem promyslet, kam trezor umístíte, neboť pozdější manipulace s ním vyžaduje velkou fyzickou námahu.

Bezpečnostní skříňky na klíče

Nakonec je třeba představit také speciální skříňku na klíče, kterou často využívají například bezpečnostní firmy na recepcích. Některé klíče je nutné uchovávat pod zámkem, neboť odemykají dveře od místností s cenným majetkem, důležitými dokumenty či nebezpečnými zařízeními. Tento druhy schránky obsahuje kromě věšáků na klíče také jejich číselné popisky, což vám jejich úschovu hezky zpřehlední.

Společnost Saffort sídlí v České republice – Praha, ale společnost působí také na Slovensku a dodává do Vašeho umístění trezory: do Bratislavy, Košic, Prešova, Žiliny, Nitry, Trnavy a dalších míst a domů po Slovenské republice. Další informace o konkrétním typu trezorů – https://www.saffort.sk/.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup