Cihly Porotherm jako synonymum pro poctivé a rychlé bydlení


Trendy současné výstavby domů a bytů v sobě spojují mnoho nároků. Je to nutnost zajistit komfortní a zdravotně nezávadné bydlení, splnit vysoké technické požadavky na kvalitu a zároveň dosáhnout co nejvyšší úspory energií. Jak to vše spojit, a přitom nestavět dlouhé roky? Řešení přináší široká řada produktů Porotherm, vhodných pro průmyslové i soukromé projekty.

Inovativní zpracování

Současný důraz na kvalitu výstavby umožnil významný technologický vývoj i v oblasti základních stavebních materiálů, jakými jsou cihly. Moderní cihlou již není myšlen klasický plný pálený blok, ale tvarované cihly, které splňují i ty nejnáročnější požadavky na pevnost a tepelné i zvukově izolační vlastnosti.

Kvalitní a přesná realizace

Potřeba rychlé výstavby zapříčinila nárůst velikosti tvárnic a úpravy jejich vzhledu tak, aby bylo odstraněno nebo minimalizováno zdlouhavé maltování spár. Tím byl zaveden spoj tvárnic na pero a drážku. Maltování v ložných spárách je tak nahrazeno dokonale přesným zděním na velmi tenkou vrstvu malty.

Mnohostranné využití

Cihly Porotherm, které splňují vysoké požadavky dané přísnými normami, patří mezi nejoblíbenější zdící materiály současnosti. Jejich široké možnosti využití a specifické vlastnosti jim zajišťují uplatnění při každé stavbě či rekonstrukci.

Další možné využití cihel Porotherm:

· – vnější zdění

· – akustické řešení

· – vnitřní nosné příčky

· – vnitřní nenosné příčky

· – plněné cihly

Řešením pro dům, jehož prioritou by měla být úspora energií za vytápění, jsou cihelné bloky. Jejich vnitřní dutiny jsou důmyslně vyplněny minerální vatou. Zajišťují tak nadstandardní tepelně izolační vlastnosti, aniž by byla snížena jejich pevnost.

Odhlučnění

Pokud má výstavba odstranit zvukový odpad, jako jsou hluční sousedé nebo hluk z rušné ulice, pak je vhodné pořídit si akustické cihly Porotherm AKU Z Profi. Vynikající schopnosti cihel zabezpečí dokonalý klid k práci i odpočinku. Ekonomické bydlení pak pomohou zajistit cihly řady Porotherm EKO+ Profi.

Nadstandardní výběr

Bohatou nabídku cihel je možné najít v každé kvalitní prodejně stavebnin, jako jsou například PRO-DOMA stavebniny. Odborný personál s vhodným typem tvarovky poradí, popřípadě doporučí to nejlepší řešení pro daný typ stavby.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup